Mjay Beatz vydáva producentské EP s hviezdnymi hosťami

Slovenský producent Mjay Beatz nadväzuje na svoj prvý projekt a vydáva jeho pokračovanie s názvom On the Beat Bro II.

Link k streamovacím službám ► https://mjaybeatz.lnk.to/OnTheBeatBro2

Na producentskom projekte sa nachádzajú zvučné mená ako napríklad Dokkeytino, Shaka CG a Forest Blunt z crew Central Gang, Blako, Frayer Flexking alebo Otis z legendárnej crew H16, ktorí medzi sebou vytvorili zaujímavé nové kombinácie.

“Inšpiráciou na vytvorenie tohto projektu bola najmä snaha presadiť sa nielen ako producent a DJ ale aj ako hlavný tvorca, ktorý stojí za celým projektom od prvotnej myšlienky až po samotný release,” hovorí producent.

Čo sa týka spoluprác, Mjay si zvolil najmä svojich blízkych kolegov, s ktorými pracuje na
pravidelnej báze. Môžeme tu však nájsť aj nečakané a novo-vytvorené spolupráce ako napríklad track “Zámek” na ktorom hosťujú členovia 100K a Central Gang – Johny Tussin, Shaka a Forest Blunt.

Zaujímavé kombo s ostrou politickou a sarkastickou tematikou je spolupráca “Harabean” medzi Captaynom Freemanom, Pridenyyym a Otisom, ktoré aspoň trochu skracuje čakanie na dlho očakávaný projekt Prideneho s Otisom.

Track s názvom “Bby” vzbudzuje silný potenciál, keďže sa na ňom nachádzajú progresívne mená newschoolu – Adam2K52, Dokkeytino a čoraz viac skloňovaný Blako z Čiech.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.