Minuli sa účinku: Toto je 10+ najhorších darčekov všetkých čias

pixabay.com

#Už sa vám niekedy stalo, že ste dostali darček, ktorý bol úplne mimo váš objekt záujmov? Nabudúce, keď dostanete gýčovú sošku do sklenenej vitrínky, skúste myslieť na to, že ste mohli dopadnúť oveľa horšie. Napríklad tak, ako títo nešťastníci, ktorí sa o svoje historky podelili na sociálnej sieti Reddit.

#1 Od milovanej svokry

pixabay.com

Svokra mi dala pred celou rodinou darček k narodeninám. Otvorila som ho, a nechápala som. Vo vnútri sa nachádzala erotická červená nočná košieľka. „To si daj na seba, keď budete plodiť môjho vnuka.“ Takmer som ju zabila.

#2 Si tehotná? Nám to nevadí!

Bola som v siedmom mesiaci tehotenstva. Brucho ako balón, no na narodeniny som dostala dve kávy, dve fľašky koňaku a bonbóny plnené likérom. Pravdu povediac, dvakrát ma to nepotešilo.

#3 Svadobný dar

pixabay.com

Vydávala som sa a nejaká tetka nám prišla dať dar. Ako novomanželia sme dostali plachtu na jednu posteľ a reklamné utierky zo sedemdesiatych rokov s logom „Sázava“. Dodnes sa na tom zabávame.

#4 Darujte to, čo vám najviac zavadzia

Na narodeniny som dostala takmer dvojmetrového slameného veľkonočného zajaca. Čo na tom, že mám narodeniny v decembri. Ani do odpadkového koša sa takmer nezmestil!

#5 Treba myslieť prakticky

pixabay.com

Pýtam sa mamky, čo to má za čokoládky zavesené na okne. Vraj ich dostala na Mikuláša od môjho brata. Boli to tie, čo mu ona dala rok predtým. Spýtala som sa jej, čo ich nevyhodí. Usmiala sa a povedala: „Tento rok ich dostane do čižmy on.“

#6 Ručná práca

K narodeninám som dostala načaté bavlnky na vyšívanie po babičke, ktorá zomrela.

#7 Učiť sa treba!

pixabay.com

Raz som si pod stromčekom našiel pero a zošit. Vraj si Ježiško praje, aby som sa viac venoval učeniu. Samozrejme, že som sa rozplakal!

#8 Sebestrednosť

Moja sesternica mi dala pod stromček svoju zarámovanú fotografiu. Dodnes neviem, čo tým chcela povedať.

#9 Zuzanka

Od svokry som dostala pod stromček látkové vreckovky, na ktorých bolo vyšité Zuzka. Nič zvláštne by na tom nebolo, kebyže sa nevolám Lucia. Zuzka bola bývalá frajerka môjho muža.

#10 Lístky

pixabay.com

Od ženy som dostal lístky na operu. Pritom dobre vie, ako ju neznášam. Ja jej to však vrátim. Nabudúce dostane na narodeniny lístky na hokej.

#11 Nič

Od pätnástich rokov s bratom nedostávame pod stromček nič. Vraj sme už príliš veľkí na darčeky.

#12 Keď chcete silou-mocou mačiatko

pixabay.com

Tak som ho aj dostala. Rodičia mi dali pod stromček vypreparovanú mačku. Dodnes mám z nej nočné mory.

A čo vy? Tiež vás niekto potešil nevhodným darčekom? Budeme radi, ak sa s nami podelíte o svoje zážitky.

Zdroj: reddit.com 
Odporúčame