Miky Mora o sebe dáva vedieť novým singlom: Toto je STRACH

Niekto by si už mohol myslieť, že Miky Mora je pomaly zabudnutým menom, ktoré kedysi budovalo slovenskú rapovú scénu. Nuž, ale ako sa ukazuje, opak je pravdou. Miky Mora, jeden z budovateľov toho, čomu dnes hovoríme slovenský hip-hop o sebe dáva vedieť aj v roku 2020. Najnovšie vydal na platformu YouTube singel s názvom STRACH. A musíme povedať, že – zaujal!

Miky Mora vždy vedel poriadne slovne udrieť. Produkčne sa o skladbu postaral Kazet, na feate je Dj Kebar. Tento track prináša zaujímavé bary, ktoré sú plné silných tvrdení. „Strachy su vryté pod kožu každému kto má deti. Krachy tu vyryté na nože osobné bankroty.Prachy už minuté dá Bože chleba všetkým. Braky ubité na miestach, kde sa robili kšefty,“ hovorí MM, ktorý si nikdy nebral servítku pred ústa a nemieni to robiť ani teraz.

Môžeme konštatovať, že sa jedná o skladbu, ktorá by svojím charakterom zapadla skôr do obdobia spred približne pred desiatich rokov. To je ale zároveň výhodou tohto tracku, pretože v čase, kedy sa vo veľkej miere rieši new school, respektíve, kedy tvoria mladí, prípadne vznikajú skladby, ktoré majú zaujať väčšinu, je to príjemná zmena.

„Stratené cesty slepé idú zrazu za domami. Splatené resty trepe budú stále iba snami. Zmetené hefty ee kludu práve v prebudzaní Šialené strachy pre nich doležité v ovládaní,“ znie v texte tohto tracku. Ľudia v komentároch vyjadrili radosť, že Miky Mora pokračuje v tvorbe.

Jeden z priaznivcov mu napísal, že tento track v ňom vyvolal nostalgiu, pretože Mikyho počúval ako dieťa a dnes má 22 rokov a je z neho dospelý muž. Priaznivci mu taktiež odkazujú, že málokto vie dať ako on, a že nech ostane taký ako je a nech sa nemení. Uvidíme, či sa čoskoro dočkáme novej skladby.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Bitman ako najväčšia boxerská hrozba medzi rappermi. Prečo sa ho boja?

Foto: Miky Mora, YouTube

Odporúčame