5 čarovných miest pre svadbu pod holým nebom: Ťažko uveriť, že sa nachádzajú na Slovensku – tu chce svadbu snáď každá nevesta!

miesta na svadbu pod holým nebol pár pred autom

Ktoré krásne slovenské miesta sú ako stvorené na svadbu pod holým nebom? (Zdroj: Unsplash/jessica-rockowitz)

#Svadba je rozhodne výnimočnou udalosťou v živote každého človeka. Nečudo, že tento veľký deň chcú mať ľudia absolútne dokonalý. Aj vzhľadom k aktuálne pretrvávajúcej situácii spôsobenej koronavírusom, volia ľudia svadbu pod holým nebom. V článku ti ponúkame niekoľko tipov na to, kde si ju môžeš zorganizovať, alebo minimálne vysnívať.

Vila Sokolka

V oblasti Bielych Karpát sa nachádza Vila Sokolka. Ako uvádza na svojom webe, od apríla až do októbra vedia zabezpečiť veľkolepú hostinu v kvalitnom stane o rozlohe 250 m² s maximálnou kapacitou až 140 sediacich. O romantiku je tam priam kľárovsky postarané. Nechýba biely baldachýn ani ručne tepané medené lustre. Plusom je aj ubytovanie pre mladomanželov a hostí.

Nad Stajňou

Len 4 kilometre od Trenčína sa nachádza priestor, ktorý je ako vystrihnutý z príručky o dokonalej svadbe. V jazdeckom areáli, ktorý priam prekvitá milou vidieckou atmosférou, je možné taktiež zorganizovať váš veľký deň. Okrem ubytovania je zaujímavosťou to, že vedia zabezpečiť jazdu elegantným kočiarom ťahaným koňmi. Ako z rozprávky!

Svadba s koňmi? Nad stajňou to je možné! (Zdroj: nadstajnou.sk/svadby)

Chatea Ruban

Miesto s vinárskou tradíciou a históriou by vám určite nemalo uniknúť z pozornosti. V priestoroch niekdajšieho statku Aladára Zichycho v obci Rúbaň vám vedia pripraviť svadbu, po akej ste vždy túžili. Celý areál navyše prešiel rozsiahlou rekonštrukciou. Okrem svadby pod holým nebom vám vedia zabezpečiť aj ubytovanie v útulnom guesthouse.

Bojnický dvor

Keď sme sa v minulom článku venovali svadbám na slovenských zámkoch, nevynechali sme ani ten najkrajší – Bojnický. Toto mesto však ponúka aj možnosť nezabudnuteľnej svadby pod holým nebom hneď vedľa zámku v areáli Bojnický dvor. Ak túžite po naozaj netradičnej a nádhernej svadbe s obradom, posuňte ju na podvečerný čas. Pod drobnými svetielkami bude vaše ÁNO nezabudnuteľné.

Pod Gaštankou

Malebné miesto, kľud a svadba vonku pod žiarou svetielok. Aj taká môže byť svadba v areáli Pod Gaštankou. Ten sa nachádza v modranskom chotári. Obrovskou výhodou tohto miesta jeje, že sa u nich dá objednať termín v ktorýkoľvek deň v týždni, vrátane štátnych sviatkov.

Zdroj: Hashtag.sk, svadbanasokolke.sk, mojdj.sk, vinoruban.sk, podgastankou.sk
Odporúčame