10 hviezdnych párov, ktoré spojilo strieborné plátno: Láska nekvitne len pred kamerami

#Láska kvitne v každom veku a za každých okolností. Svoje o tom by vedeli rozprávať filmové štáby, pretože práve oni boli pri tom keď na pľaci, vznikali nielen seriálové či filmové lásky, ale aj tie skutočné.  Pozriete sa s nami, ktorým párom to vydržalo a ktorým nie.

Ashton Kutcher a Mila Kunis – Tie roky sedemdesiate

Ashton a Mila ako seriáloví Kelso a Jackie sa zoznámili počas nakrúcania seriálu Tie roky sedemdesiate (1998  – 2006), avšak na svoj happy end si museli počkať. Osud ich opäť spojil až v roku 2012, počas rozvodového konania Ashtona a Demi Moore, ktorí boli svoji osem rokov. V roku 2014 sa Ashton a Mila zasnúbili a v júli 2015 sa zosobášili. Dnes spolu vychovávajú dcérku Wyatt a syna Dimitriho.

Kit Harington a Rose Leslie – Hra o tróny

Kto z nás by nepoznal Jona Snowa a Ygritte, ktorí spolu natáčali najúspešnejší seriál Hra o tróny od roku 2012 do roku 2014. Tak ako na seriálovom plátne, aj v skutočnom živote medzi nimi preskočila iskra. A hoci to v seriáli ich vzťah nevydržal, v súčasnosti sú po mnohých rozchodoch opäť spolu a šťastní. Dokonca tento rok oznámili aj svoje zasnúbenie a už je v pláne aj svadba.

Ian Somerhalder a Nina Dobrev – Upírske denníky

Kolegovia z obľúbeného tínedžerského seriálu spolu tento projekt natáčali od roku 2009. Vzťah seriálovej Eleny a Demona začal o rok neskôr a trval do roku 2013. Dnes je Ian ženatý s herečkou Nikki Reed, známej z upírskej ságy Twilight. V júli 2017 sa Nikki a Ianovi narodila dcérka Bodhi Soleil.

Alexis Bledel a Milo Ventimiglia – Ženy z rodu Gilmorovcov

Milučkej Rory a drsnému chalanovi Jessovi to v seriáli dlho nevydržalo. V skutočnosti tento pár spolu začal chodiť v roku 2002, no šťastný koniec sa nekonal ani v reálnom živote a rozišli sa o štyri roky neskôr. Alexis je dnes vydatá za svojho seriálového kolegu z Mad Men, Vincenta Kartheisera, ktorému porodila syna.

Kaley Cuoco a Johnny Galecki – Teória veľkého tresku

Kaley a Johnny sa zoznámili počas nakrúcania seriálu The Big Bang Theory, ktorí spolu nakrúcajú od roku 2007. Herci spolu tajne chodili dva roky, rozišli sa v roku 2009. Hoci im to v reálnom živote nevyšlo, v tom seriálovom si Leonard a Penny povedali svoje áno.

Channing Tatum a Jenna Dewan – Let´s Dance

Channing a Jenna jednoznačne patria k najsexi šoubiznisovým párom. Spoznali sa počas nakrúcania filmu Let´s Dance v roku 2006, kde sa hlavné postavy do seba postupne zamilujú. O tri roky neskôr sa zosobášili a v roku 2013 sa im narodila dcérka Everly.

Brad Pitt a Angelina Jolie – Pán a pani Smithovci

V roku 2005 sa fanúšikovia Brada a Angeliny dočkali ich spoločného filmu Pán a pani Smithovci, kde medzi nimi preskočila iskra, hoci vtedy bol Brad ženatý s Jennifer Aniston. O pár mesiacov oznámil rozchod a začal sa objavovať s Angelinou. Spolu vychovávali 6 detí, tri biologické a tri adoptívne. Po siedmich rokoch vzťahu sa dvojica zasnúbila a v roku 2014 si povedali vytúžené áno. No dnes je idylke koniec.

Jennifer Aniston a Justin Theroux – Toto je raj

Keď sme tu už spomínali Jennifer Aniston, svoju životnú lásku spoznala počas natáčania filmu Toto je raj v roku 2012. O pár mesiacov neskôr sa zasnúbili. V roku 2015 si hviezda seriálu Priatelia a Justin Theroux po štyroch rokoch vzťahu povedali áno.

Miley Cyrus a Liam Hemsworth – Posledná pieseň

Kontroverznú herečku a speváčku Miley Cyrus vám predstavovať nemusíme. Prvýkrát sa s Liamom Hemsworthom stretla počas natáčania filmu Posledná pieseň v roku 2010. Odvtedy je to s nimi ako na hojdačke, raz sa zasnúbia, potom sa rozídu, a nakoniec sú opäť spolu. Povráva sa, že táto dvojica sa dokonca už aj zosobášila, ale ani jeden z nich to zatiaľ oficiálne nepotvrdil.

Penelope Cruz a Javier Bardem – Vicky Cristina Barcelona

Dvojica sa zoznámila počas nakrúcania filmu Woodyho Allena Vicky Cristina Barcelona v roku 2008. O dva roky neskôr sa zosobášili a dnes spolu vychovávajú dve deti Lunu a Lea.

Odporúčame