Kde býval Michajlov po príchode z Ukrajiny do Česka? (rozhovor)

Český rapper Michajlov sa v novom dieli relácie Chill talk rozhovoril o svojej minulosti. O tom, kde býval so svojou mamou a nevlastným otcom, keď sa prisťahovali do Českej republiky z Ukrajiny. Desať rokov, ktoré ho poriadnym spôsobom zmenili a formovali. Poďte sa dozvedieť viac.

Michajlov o svojich koreňoch

Michajlov sa rozhovoril o svojich koreňoch a o tom, kde žil v mladom veku, v novom dieli relácie Chill talk. Rapper sa oficiálne narodil na Ukrajine, pričom v jedenástich rokoch sa presťahoval do Českej republike.

Jeho hoodom je české mesto Brno, pričom Michajlov opisuje, v akých podmienkach vyrastal. Dozviete sa okrem iného aj to, že predovšetkým po príchode do Česka to s mamou a nevlastným otcom nemali jednoduché. Predovšetkým obdobie jeho života medzi jedenástym a 21.rokom života bolo v jeho prípade viac než zaujímavé.

Ako sa dá skromne žiť v jednej z najviac vychýrených častí Brna? Aj o tom bude reč v Chill talku s Lukášom, ktorého môžete poznať aj pod menom Práža. Poznať ho môžete napríklad z viacerých športových projektov. Viac samozrejme nebudeme prezrádzať vzhľadom k rešpektu k tvorcom.

Toto interview je obohacujúce z viacerých dôvodov, vážte si, čo máte. Michajlov je zároveň príkladom človeka, ktorý sa zo skromných pomerov dostal k úspechu, sláve a uznaniu. Netreba zabúdať na to, že keď sa chce, všetko sa dá.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: @dantedva

Odporúčame