Mega M sa vracia na scénu s produkciou od P.A.T (VIDEO)

MEGA M možno nepatrí medzi najsledovanejších rapperov na našej scéne, ale svoju fanúšikovskú základňu rozhodne má. Po istej odmlke sa vracia do hry a robí to s poriadnym štýlom. Koniec koncov, ten mu nikdy nechýbal. A kto sa postaral o produkciu na jeho novom tracku? No samozrejme, že Pouličný Autor Tónov.

MEGA M a P.A.T., kombo, ktoré funguje

MEGA M je späť a nechýba tomu poriadna energia. Skladba „Kumbaja“ má všetko, čo by ste od nej očakávali.

Produkčne si shout out zaslúži P.A.T., ktorý odviedol výbornú prácu. MEGA M zas dokazuje, že zo svojho rapového umu neprišiel o nič, práve naopak. Je späť a odkazuje všetkým gádžom, že by mali pochopiť, kto tu znamená rap. Uvidíme, či ho teraz budeme počuť častejšie, niečo nám hovorí, že áno. A rozhodne sa nebudeme nudiť. Alebo máte iný pocit?

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Pripomeň si moment, keď Strapo spojil sily s Mariánom Čekovským. Song „2LÁK“ v sebe dodnes skrýva veľké množstvo silných myšlienok a taktiež odkaz, ktorý je hlboký. Viac sa dozvieš po kliknutí sem

Skladba „Lieky“ z albumu Jeseň 2015, na ktorej spolu robili Martin Matys a Boy Wonder má už aj videoklip. A musíme konštatovaž, že originálny a pútavý. Ak si naň zvedavý, môžeš si ho pozrieť tu.

Photo credits: YouTube/MEGAMOFFICIAL

Odporúčame