Mega akcie, plné haly: Takto teraz funguje Kali

Kali je nielen v slovenskej rapovej špičke, ale rovno v tej československej. Aj keď nie ste jeho fanúšikom, alebo nie ste vyslovene fanúšikom rapu, určite od neho poznáte minimálne jednu skladbu. To je len dôkazom toho, aký veľký vplyv momentálne má. A to pritom vyzeralo, že jeho kariérna etapa končí.

To, že Kali sa skutočne baví hudbou a tým, čo robí potvrdzujú jeho posledné akcie. Tento interpret je „vzorný“ v tom, že vždy priaznivcom poďakuje na svojich sociálnych sieťach a pridá aspoň jednu fotografiu z danej akcie. Vie totiž, že práve ľudia z neho robia tak uznávaného človeka.

V Bratislave to poriadne žilo. Kali dodáva, že mierne haproval zvuk, ale kto už bol na nejakom takomto koncerte či festivale, vie, koľko s tým je práce, a že niekedy veci nevyjdu úplne podľa predstáv.

Momentka z Club Forum v Mladej Boleslavi. Či na Slovensku či v Česku, na Kaliho si ľudia cestu nájdu. Jeho texty o zlomenom srdci, šťastnej láske, rodine či priateľoch majú totiž neuveriteľne široký záber. V dnešnej dobe je to priam vzácne.

A zatiaľ posledný Kaliho príspevok – z českého Mostu. Najbližšie bude tento raper vystupovať v piatok 18.októbra v Humennom. Ako vidieť, aj v Moste si fanúšikovia prišli na svoje a odniesli si niekoľko skvelých spomienok.

Odporúčame