Martin Agh si ťa získa novým trackom: Nič nás už nezastaví (Novinka)

Martin Agh už dávno nie je v slovenskej rap game nováčikom. Aktuálne sa vás pokúsi ohromiť novým dvojongom „Mraky Nad Nami / Voda Neni Krv“.

Martin Agh dáva o sebe vedieť

Nebudeme zbytočne dlho chodiť okolo horúcej kaše, rovno vám sem pripojíme nový singel Martina Agha, ktorý nesie názov „Mraky Nad Nami / Voda Neni Krv“. Zatiaľ má na YouTube necelých 15 tisíc views. Myslíme si však, že čoskoro toto číslo porastie.

Aby sme boli presný, je to vlastne dvojsingel, „Mraky Nad Nami“ a „Voda Neni Krv“, cítiť to aj v samotnom videu. Kde je pekne vidieť prechod. Text plný emócií a silných barov, prítomná je predovšetkým autenticita. Oceňujeme aj videoklip, ktorý je spracovaný viac než slušným spôsobom.

Inak, športoví fans určite ocenia futbalovú referenciu, že kedysi bol najlepší stopér v obrane Srb. Martin Agh v tomto prípade naráža na bývalého futbalistu Nemanju Vidiča, ktorý svojho času obliekal dres anglického klubu Manchestru United a bol najlepší na svete. Teda, aspoň myslíme, kto iný by to mohol byť?

Na záver nechýba informácia, že už 9.9.2022 sa môžeme tešiť od Martina na nový album. V tejto chvíli sa to môže zdať ako na míle vzdialený termín, ale uvidíte, že sa poriadne ani nenazdáme a čoskoro bude september skutočnosťou.

Viac rapového odkazu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Martin Agh, IG

Odporúčame