Marko Damian a Sergei Barracuda sa pýtajú, ako môžeš byť taký Jedináčik

Marko Damian Jedináčik

Marko Damian a Sergei Barracuda v singli Jedináčik (Zdroj: YouTube/@markodamian)

#Text skladby ponúka humoristický pohľad na túto tematiku a dokáže tak pobaviť poslucháčov. Nový singel s názvom „Jedináčik“ prináša nové zvukové a umelecké prvky, ktoré sa zdajú sľubným ukazovateľom jeho pripravovaného albumu. Skladba „Jedináčik“ je spoluprácou Marka a českého rappera Sergeia Barracudu, ktorý sa rozhodol podporiť Marka a byť súčasťou tohto hudobného projektu, a taktiež prišiel za ním do Bratislavy. Ich spoločné úsilie prináša zaujímavý a silné spojenectvo na hudobnej scéne.

Okrem predstavenia novej skladby je Marko Damian zároveň nemlčí ohľadom svojho nadchádzajúceho albumu. Svojím teasovaním dáva najavo, že fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšie hudobné diela od neho, ktoré prinesú nové hudobné zážitky.

Keď sa Marko Damian pustil do natáčania videoklipu k piesni „Jedináčik“, urobil netradičný krok. Namiesto toho, aby si vyhľadal štúdio alebo exotickú lokalitu, obrátil sa na miesta, ktorá sú mu domovom a blízkym – na svoje sídlisko Dlhé Diely v Bratislave. Zámerne nevynechal miesto, ktoré sa stalo legendou v tejto lokalite – Pizzeria Paradiso. Marko počas natáčania nebol osamotený, rozhodol sa priniesť so sebou svoje najmilšie osoby, čo klipu pridáva iskru energie a pravú autenticitu.

Natáčanie klipu v danej lokalite malo špeciálny význam

To, že si vybral svoje rodiská na natáčanie, hovorí o jeho hlbokom spojení s týmto mestom. Táto lokácia má pre neho špeciálny význam, a preto sa rozhodol oživiť ho a zvečniť vo svojom hudobnom videoklipe.

Videoklip skvele zachytáva atmosféru a energiu Dlhých Dielov a tohto osobitného prostredia, čím dodáva piesni „Jedináčik“ osobný a autentický nádych. No klip nebol obmedzený len na Dlhé Diely. Marko zaviedol svoj filmový tím na rôzne miesta v Bratislave. Jednou z nich bol aj čerstvo otvorený podnik Juicy, ktorý sa v tej dobe stal súčasťou videoklipu ako prvý, a v centre mesta nenechal vynechať ani Luxury Store. Tieto lokality pridali do videoklipu unikátnu atmosféru, eleganciu a štýl, ktorý bol preňho dôležitý.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @markodamiann

O hudobnú produkciu skladby sa postarali talentovaní producenti Whereis.tms a biobulin, ktorí sú známi svojou výnimočnou prácou pre rôznych umelcov, vrátane Sameya, Porsche Boya, Wena a ďalších. Ich spolupráca s Markom Damianom priniesla do skladby „Jedináčik“ zaujímavý beat a hudobný aranžmán, ktoré umocňujú posolstvo piesne-Skladba „Jedináčik“ je zábavným spôsobom reflektuje stereotypné povahové črty, ktoré sú typické pre jedináčikov. Text piesne a vtipné pasáže prinášajú humor a odľahčenie, čo z nej robí príjemnú skladbu na počúvanie a opakovanie refrénu.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
KVÍZ Raper, ktorý odišiel naozaj predčasne: Kto bol Mac Miller?

Veríme, že skladba „Jedináčik“ a jej videoklip odhalili iba zlomok toho, čo Marko Damian má pre svojich fanúšikov pripravené.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame