Maniak pokračuje v TOP forme. FOLLOW feat DJ Wich a 7krát3 + VIDEO

Tento raz začneme zhurta. Ak si niekto z vás myslí, že Maniak nepatrí medzi vrchol českého rapu, tak by si ho mal napočúvať výraznejším spôsobom. Tento chalan na sebe maká skutočne prvotriedne, pričom jeho songy sú stále lepšie a lepšie. Jasné, sto ľudí, sto chutí a nikdy sa to nebude páčiť všetkým, ale náš názor je, že si zaslúži shoutout. A fun fact, vedeli ste, že vie naozaj dobre po francúzsky? 

Maniak a 7krát3 v Skladba Follow, k tomu videoklip, ktorý si musíš pustiť, pretože slová sú zbytočné. Kvalitná lyrika, zaujímavé slohy, hra s flowom a moderné rapové prvky, ktoré nie sú možno až tak úplne odskúšané, ale o to radšej ich vidíme na Slovensku alebo v Českej republike. A aby toho nebolo málo, na beate stelesnená legenda SK a CZ rapu, jediný a jedinečný DJ WICH.

Maniak ide bomby, kto ho sleduje, tak vie, kto ho nesleduje, tak ten zistí. 7krát3 sa tlačí vyššie a darí sa to, pričom DJ Wich, tam asi netreba písať nič. Tento druh videoklipov sa stal v uplynulom období pomerne populárny, ale ako sa hovorí, proti gustu žiaden dišputát. Každpádne, ak ste túto vec nepočuli, dúfame, že počas čítania tohto článku ste to už stihli napraviť.

Foto: Maniak, DJ Wich, 7krát3, Follow, YouTube

 

Odporúčame