Majú v rukách osud slovenských blogerov a influencerov: Kto sú?

Jan Böke/Unsplash

#Rozhodujú o tom, kto sa stane víťazom súťaže BLOGER ROKA 2018 v jednotlivých kategóriách. Túto neľahkú úlohu bez váhania prijali a rozhodli sa stať súčasťou poroty, pretože si uvedomujú, že práca s influencermi a blogermi je veľmi dôležitá. Kto sú?  

Odborníci z fachu

59 odborníkov z rôznych oblastí sa spojilo, aby spoločne s verejnosťou rozhodli o tom, kto tento rok získa ocenenie Bloger roka v 10 súťažných kategóriách. Keďže súťažné kategórie sú veľmi rôznorodé, do každej z nich boli starostlivo zvolení porotcovia tak, aby vedeli objektívne posúdiť blogy v jednotlivých oblastiach. Šéfredaktori, fotografi, manažéri, CEOs, marketéri, speváci, herci, vizážisti, stylisti a mnoho ďalších odborníkov sa podieľa na rozhodovaní o osude blogerov, vlogerov a influencerov na slovenskej scéne.

Pod dohľadom profíkov

Práve oni budú rozhodovať o osude top 10 blogerov, vlogerov či instagramerov, ktorí sa prebojujú do finálovej desiatky. Práve oni budú tí, ktorí budú hodnotiť, kto si titul Bloger roka 2018 právom zaslúži a očividne to nebude jednoduché. Konkurencia je veľká a vybrať len jedného víťaza nie je ľahká úloha. Aby sme zhodnotili úplne všetky aspekty, ktoré by správny bloger roka mal mať, súčasťou poroty sú aj profesionáli, ktorú budú hodnotiť len prácu s obsahom, prácu so sociálnymi médiami a prácu s fotografiou.

Šancu má každý

Okrem bežnej poroty, ktorá bude rozhodovať o tom, kto si zaslúži byť víťazom, dôležitú úlohu majú aj porotcovia, ktorí budú prideľovať Divokú kartu. Skrytý potenciál, originálny obsah či jedinečný dizajn, ktorý nebol ocenený dostatočným počtom SMS hlasov od verejnosti, bude odmenený Divokou kartou. Divoká karta zabezpečí danému blogerovi postup rovno do finále.

Rozhoduj aj ty o osude blogerov a influencerov

Mrzí ťa, že nemôžeš byť aj ty súčasťou odbornej poroty? Nezúfaj. Tvoj favorit sa môže prebojovať do finále aj vďaka tebe. Pošli mu hlas a zvýš jeho šancu zabojovať o titul Bloger roka 2018. Už si videl nominácie? Kto je tvoj víťaz?

Zdroj: PR článok
Odporúčame