Majú Separ a Tina najroztomilejšie dieťa šoubiznisu?

Tine a Separovi sa ich dieťa rozhodne podarilo. Malá Anička púta pozornosť na sociálnych sieťach, kde rodičia pridávajú fotky tejto malej okane.

Odkedy sa Tina a Separ zosobášili prešiel už viac ako rok. Ich šťastné manželstvo spečatilo narodenie dcérky. Rodinka sa pred 5 mesiacmi rozrástla, keď sa im narodilo toto rozkošné dievčatko. Malá je naozaj krásna (krásu skôr podedila po mame :D). Má veľké hnedé oči, takmer stále sa usmieva, avšak najviac azda púta pozornosť svojimi hustými vlasmi, ktoré mala už keď sa narodila. Rodičia sa tak z malej veľmi tešia. Aj navonok tvrdý raper Separ, ktorý zvykne na instagrame malú označiť hashtagom #peťko pri pohľade na svoju roztomilú dcérku zmäkne.

Tina malú vždy dokonale nastajluje, preto niet divu, že jej obdiv vyjadruje čoraz viac ľudí, medzi inými aj mnoho známych osobností. Bude z malej princeznej budúca hviezda šoubiznisu? Svojím výzoromna to má rozhodne našliapnuté. Tine a Separovi držíme palce, aby si to s malou a Leom aj naďalej, čo najviac užívali. Tak čo, dostala aj teba? 

Zdroj: www.zdolahore.sk

Odporúčame