Majself spojil sily s Kalim. Toto sú Ruže, výsledok ich spolupráce

Pokračujeme v aktívnom rapovom roku 2021, pričom konkrétne bude reč o skladbe Ruže. Ruže si pre vás pripravili Majself a Kali, dvaja rapperi, ktorí spolu v minulosti už viackrát tvorili aj vystupovali a môžeme konštatovať, že sa im darilo baviť veľké masy. Teraz sa dostávajú späť do centra diania v spoločnom songu, o ktorom sa od samotného vydania hovorí pomerne podrobne. A my sa nečudujeme.

Nečudujeme sa, pretože táto spolupráca je jedným slovom svieža. Vonku pomaly, ale isto (i keď niekde vyslovene pomaly) začína jar, pričom takáto skladba sa do aktuálneho odbdobia viac ako hodí. Majself aj Kali vedia ako zaujať, majú čo povedať a cítiť na nich, že sú skúsení v tom, čo robia. K tomu dodajme produkciu od talentovaného producenta menom Fillipian,  podarený a prepracovaný videoklip a máme produkt, ktorý je, ako sa zvykne hovoriť, odsúdený na úspech.

Majself potvrdzuje, že nepatrí medzi začiatočníkov, že je v SK rap game už dlho, je vyrapovaný a skúsený, pričom jeho slohy sú chytľavé a dotýkajú sa veľkého spektra ľudí. Nezabúda na mužskú, ale ani na ženskú časť svojho publika a to pridáva jeho práci plusové body. Koniec koncov, skladba Ruže je dôkazom toho, že Majself chce byť v roku 2021 aktívny a tvoriť, tvoriť, tvoriť. Aj keď nie sú povolené koncerty či festivaly, interpreti chcú svojim priaznivcom prinášať novú hudbu. A Majself to chce tiež, preto nespí na vavrínoch, ale práve naopak.

A čo Kali? Kali je stálica, je to rapová ikona, je to interpret, ktorého si pustíte, pretože ste zvedaví, čo si pripravil, i keď práve nemusíte byť jeho skalným fanúšikom. Na druhej strane, treba si uvedomiť, že Kali je veľmi populárny, nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike. Kali je aktívny každoročne, a i keď sa možno jemne špekulovalo, či tomu tak bude aj v tomto nepopulárnom pandemickom období, len málokto pochyboval o tom, že Kali bude tvoriť aj teraz. Jednoducho, poslucháči, ktorí sú naňho rokmi zvyknutí, sa už nevedeli dočkať nových skladieb.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Majk Spirit vybral najlegendárnejší feat histórie SK CZ rapu

Foto: Majself a Kali, Majself profil na Instagrame

Odporúčame