Majself spojil sily s Danom Kapitánom. Výsledok je lepší ako dobrý

Majself možno nie je medzi TOP 3 najpočúvanejšími slovenskými rappermi a možno ani TOP 5, ale omnoho dôležitejšie preňho je, že našiel svoju cestu, našiel spôsob, akým tvorí a cieľovú skupinu, ktorá jeho hudbu cení. A to sa kúpiť nedá. Pozrite sa spoločne s nami na jeho track NEBO JE TU, kde ho dopĺňa Dano Kapitán.

Majself nie je rapper pre každého, striktnejší priaznivci mu vyčítajú, že nie je dostatočne tvrdí, pričom viackrát v jeho skladbách badať prvky z iných žánrov. Ono je to však moderné, dobre to znie a nachádza to fanúšikov, pričom všetko, čo dá Majself von, má dôležitý punc kvality. A iné to nie je ani pri jeho aktuálnom songu s názvom NEBO JE TU, ktorý vám prikladáme spolu s videoklipom v našom článku.

NEBO JE TU je ďalšia skladba, v ktorej môžeme konštatovať, že Majself ide do hĺbky a nemá problém dať najavo svoje pocity, čo si na ňom veľmi veľa ľudí cení. Autenticita všetkému pridáva a inak to nebude. Čo sa týka Dana Kapitána, ten je odborník na podobné slohy a refrény, skrátka, dnes už je naplno etablovaný v rap game a je naňho spoľah. Bude zaujímavé sledovať, akým smerom sa bude jeho kariéra uberať.

Foto: Majself, NEBO JE TU, YouTube

Odporúčame