Majk Spirit vzdáva hold všetkým rodičom: Je to úžasné aj náročné

Majk Spirit zažíva silný rok. Vydal s Grimasom album Artist, ktorý nesie úspech, oženil sa so svojou snúbenicou a páru sa narodila dcérka. Dá sa konštatovať, že život sa mu poriadne zmenil, respektíve posunul do novej úrovne. Samotný Majk si to uvedomuje a o svoje dojmy sa pravidelne delí so svojou základňou priaznivcov, ktorých má na sociálnych sieťach. Koniec koncov, ľudia sú veľmi zvedaví na to, ako sa tomuto interpretovi darí aj v čase, keď ho nevidia na koncertoch či festivaloch. 

Majk Spirit sa rozhovoril v príspevku na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, kde ho v čase vznikania tohto textu sleduje viac ako 478 tisíc ľudí a v tomto ohľade patrí medzi najpopulárnejšie persóny slovenského verejného života. „Už sú to tri týždne, čo ju máme doma. Je to mega úžasné, ale miestami aj fakt, že náročné. Obdivujem moju manželku ako to s ňou zvláda, ale občas sa mi zdá, že aj dvaja sme na to málo.“

Slovenský rapper sa následne zamyslel nad problematikou single rodičov a vzdal im hold. Taktiež oceňuje, keď rodiny vychovávajú viac detí naraz. „Nechápem, ako sa to dá zvládnuť, keď má niekto viac takýchto človiečikov naraz. A vôbec nechápem, ako to dávajú single mamičky. Single oteckovia už úplne sci-fi.  Obrovský rešpekt všetkým dobrým rodičom,“ zakončil člen legendárnej rapovej skupiny H16 svoj aktuálny príspevok na IG.

Kto Majka Spirita sleduje na sociálnych sieťach, tak potvrdí predovšetkým dve veci, ktoré priam sršia z jeho života za posledné týždne. Tou prvou je, že je nesmierne šťastný a ani zďaleka sa mu niet, čo čudovať. Tou druhou, že je veľmi vďačný a uvedomuje si, že to, čo žije, je snom mnohých ľudí.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Ďalšie úmrtie rapera v LA. Zastrelili ho, kým volal tehotnej manželke

Foto: Majk Spirit, ilustračné

Odporúčame