Majk Spirit sa prihovára ľuďom: Ostaňte silní

Nachádzame sa v dobe, kedy skutočne nie je jednoduché, aby ste ostali v mentálnej pohode. Práve naopak, je to naozaj náročné. Pandémia koronavírusu je tu už približne rok, pričom stále sa to nedarí dostať pod kontrolu. Uvedomuje si to aj Majk Spirit, ktorý sa pravidelne prihovára svojim priaznivcom prostredníctvom profilov na sociálnych sieťach. 

Majk Spirit má medzi ľuďmi silné slovo, pričom roky budoval svoje súčasné postavenie. Patrí medzi tých, ktorí sa neboja hovoriť o témach, ktoré nie sú práve páčivé, inak povedané, cool, respektíve o problematikách, ktorú sú určitým spôsobom tabuizované. A venuje sa aj koronavírusu, pričom svojím spôsobom sa snaží ľudí namotivovať, aby neklesali na duchu, a to ani v časoch, kedy je skutočne ťažké ostať po všetkých stránkach v poriadku.

„Pozdrav všetký, čo sa v poslednom čase necítia úplne ideálne, ale napriek tomu každé ráno vstanú a robia, čo je treba. Ostaňte silní,“ napísal populárny hudobný interpret na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, kde ho sleduje v tomto momente viac ako 477 tisíc.

Faktom ostáva, že treba byť k sebe láskaví a dobrí, pretože nevieme, čím si ostatní ľudia prechádzajú. Momentálne málokto hovorí o svojich pocitoch, i keď je dobré sa vyrozprávať. Samotný Majk Spirit tiež dúfa, že sa situácia vráti do normálu, aby mohol svoju hudbu priblížiť ľuďom na festivaloch, koncertoch či iných kultúrnych akcií.

Foto: Majk Spirit, profil na Instagrame

Odporúčame