Majk Spirit prirovnal lotériu ku komédii: Nebolo by lepšie za to postaviť nemocnicu?

Slovenského rappera Majka Spirita naďalej nenecháva dianie na Slovensku chladným, pričom najnovšie sa vyjadril k očkovacej lotérii, ktorej máme za sebou prvý diel. Úvodné žrebovanie prinieslo viac kontroverzii ako pochvaly a je možné, že to bude pokračovať. Majk Spirit sa okrem toho vyjadril ak podcastu TOPKAST, ktorý bude pokračovať aj ďalej, ale v mierne inom formáte ako tomu bolo doteraz.

Začnime očkovacou lotériou. Vyžrebovaní mali byť piati ľudia, ale štyri osoby, ktorých meno bolo vybraté z osudia spokojné zrejme nebudú, pretože šesťciferná čiastka im z rôznych príčin ušla medzi prsty. Kto to sledoval, potvrdí, že prvý diel očkovacej lotérie nevyšiel podľa predstáv. Ale keby vás to náhodou zaujímalo, ak ste zaočkovaní, môžete tento týždeň vyhrať 500 tisíc eur, čo je čiastka, ktorá doslova mení život. „Inak, čo tá komédia s lotériou? 20 miliónov eur, ozaj? Nebolo by efektívnejšie postaviť za to nemocnicu? Alebo vytunovať covidoé oddelenia vo všetkých nemocniciach v republike? Alebo nakúpiť ivermectin pre všetkých? WTF?!,“ napísal Majk Spirit na svojom profile na sociálnej sieti Instagram.

Speezy sa k aktuálnym témam v našej republike vyjadruje pravidelne, pričom ak ho sledujete, určite z neho cítite, že ho vyslovene vytáča, to čo sa u nás deje. A k nemu môžeme prirátať ďalšie mená ako Separ či Dame, pričom s jesenným lockdownom počíta aj Radikal Chef. A čo sa týka TOPKAST-u. „Na jesennú sezónu Topkastov chceme trochu zmeniť taktiku! Doposiaľ sme si pozývali známe osobnosti a riešili hlavne ich mindset. Teraz by sme radi išli do zaujímavých tém a budeme si pozývať ľudí, ktorí im naozaj rozumejú, aj keď to nie sú známe osobnosti.“ TOPKAST sa stal veľmi populárnym podcastom na území Slovenska a Českej republiky, pričom posunutie celého formátu na novú úroveň môže byť len plus.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
6ix9ine v potýčke s DJ-om v Dubaji. Je obeťou klamstiev? (VIDEO)

„CBD, krypto, ekológia, meditácia, finančná gramotnosť, umelá inteligencia, a tak ďalej. Toto sú témy, do ktorých by sme radi išli hlbšie,“ naznačil Majk Spirit a následne publikoval výzvu, aby ľudia posielali nápady na odborníkov z daných odvetví, ktorí by sa mohli objaviť v podcaste. Vyzerá to tak, že na jeseň sa môžeme tešiť na skutočne zaujímavé debaty Majka, Osťa a rôznych osôb, ktoré rozumejú tomu, čo robia a sú expertami vo svojom odvetví.

Foto: Majk Spirit, ilustračné

Odporúčame