Majk Spirit pridáva na YouTube ďalší track: Nastav sa na správny MINDSET

Ak pozorne sledujete slovenskú rap game, tak nový album Majka Spirita, ktorý nesie názov Artist ste už určite počuli. Musíme povedať, že my sme si ho vypočuli už viackrát a je na mieste napísať, že či už Majk Spirit, jeho hostia alebo DJ Grimaso, predviedli skutočne vynikajúcu prácu. Momentálne si Artist vypočujete na všetkých streamovacích službách a postupne jednotlivé tracky z CD pribúdajú aj na video platformu YouTube. Speasy dnes pridal ďalší track, ktorý sa volá MINDSET. Ak sa chceš správne mentálne nastaviť, je to skladba práve pre teba.

Majk Spirit vedel ľudí poriadne namotivovať už od albumu Nový Človek, ktorý je tu s nami už čoskoro dekádu. Odvtedy Speasy tvoril rôzne veci a prihováral sa ľuďom rôznymi spôsobmi, ale musíme povedať, že pozitívny rap, respektíve rap, ktorý ide do hĺbky a vďaka nemu si niečo aj uvedomíš, prípadne inam nasmeruješ svoj život, mu boli vždy vlastné. Majk sa nikdy nesnažil len zabaviť, vždy chcel aj obohatiť a posunúť ďalej.

Táto črta sa uňho objavuje aj v roku 2020, má miesto na albume Artist. „Nemôžeš mať nikdy pozitívny life, keď máš negatívny mindset,“ pravdepodobne najväčšia myšlienka skladby Mindset, ktorá je oddnes na YouTube. Nebudeme chodiť okolo horúcej kaše – áno, je to tak. Môžete si hovoriť, čo len chcete, ale faktom je, že všetko začína vo vašej hlave. Musíte byť vnútorne správne nastavení a potom pôjde všetko takpovediac od ruky.

Áno, samozrejme, nie vždy to ide jednoducho, ale tak to skrátka je. Keď máte pozitívny mindset, tak aj náročné prekážky, ktoré vás stretnú na ceste životom, sa zdajú byť ako priechodné. Silná myseľ, silný duch, to sú predpoklady k tomu, aby ste boli úspešní. Pozorne si vypočujte tento track, pokojne aj viackrát. Myslíme si, že nebude trvať dlho a správne vás namotivuje.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Čo najdrahšie priniesol Rytmus do Second Marketu? (VIDEO)

Celkovo, na albume Artist nájdete viacero skladieb, kde sa vám Majk Spirit dostáva pod kožu a môže vašu myseľ posunúť na novú úroveň Nie nadarmo sa hovorí, že mindset je kľúčom k šťastnému životu. Veď všetko na svete je takpovediac individuálne a je len na vás ako sa na jednotlivé veci pozriete. Myseľ je silnejšia ako by sa mohlo zdať.

Foto: Majk Spirit, YouTube video, Mindset

Odporúčame