Majk Spirit prichádza so zamyslením: Väčšine kráľov odsekli hlavu

Či už ho máte radi alebo vám lezie na nervy, či ho počúvate na dennej báze alebo ste od neho skladbu ešte nepočuli, faktom je, že Majk Spirit je jeden z najrešpektovanejších, najkvalitnejších a najsledovanejších nielen slovenských rapperov, ale aj československých rapperov. Nečudo, že na sociálnej sieti Instagram ho sleduje viac ako 477 tisíc priaznivcov. Keď niečo zdieľa, má to váhu a hovorí sa o tom. A tak je tomu aj v tomto aktuálnom prípade. Poďme sa spoločne pozrieť na to, o čo presne ide. 

Majk Spirit sa snaží svojich sledovateľov pravidelne informovať o dianí vo svojom živote, či už sa jedná o profesionálnu kariéru, tvorbu skladieb či albumov alebo o súkromie, o nažívanie s manželkou, dcérou či zážitky z ciest. Ľudia rátajú s tým, že Majk je aktívny, pričom keď už Spirit niečo zdieľa, reakcií pod príspevkami je viac než dosť. Jeho slovo má váhu a autor albumu Artist viackrát zabŕdol aj do tém, ktoré nie sú príliš populárne, respektíve, ktoré sú kontroverzné a ľudia na ne majú opačné názory. Treba však riešiť aj takéto problematiky, o tom niet pochýb.

A v neposlednom rade Majk rád publikuje aj myšlienky, filozofické postoje či zamyslenia. Jedno z nich postol na svojom instagramovom profile aj v priebehu tohto týždňa. Okrem toho, že sa svojich sledovateľov opýtal, kto je ich obľúbeným umelcom a nech mu to napíšu do komentárov, pridal nesmierne zaujímavú idu: Väčšine kráľov odsekli hlavu. Na tento výrok sa dá pozrieť z viacerých strán, ale určite ho ľudia, ktorí sa nad ním zamyslia, chápu.

Skutočne, história si pamätá množstvo smutných koncov kráľov. Prečo je to tak? Je to vlastne jednoduché, keď ste jednotka, keď ste na vrchole, keď ste najlepší, ľudia vám obrazne (či historicky menej obrazne) idú po krku a chcú ho z pomyselného trónu zosadiť. Tak to je nielen pri samotnom vládnutí, ale aj pri rôznych odvetviach, či už v hudbe, v športe alebo v politike. Majk týmto príspevkom vyvolal zaujímavú diskusiu, ktorá je dostupná na jeho profile na sociálnej sieti Instagram.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Frayer Flexking opäť nastúpi v boxe. Prečo sa vracia?

Foto: Majk Spirit, profil Majk Spirit na Instagrame 

Odporúčame