Majk Spirit odohrá cez víkend online koncert pre svojich fanúšikov

Internet sa stáva novým javiskom umelcov počas korona krízy už aj na Slovensku. 

Aktuálna situácia okolo koronavírusu zastavila život vo viacerých odvetviach spoločenského života, výnimkou nie je ani oblasť kultúry. Koncerty a podujatia sa rušia a presúvajú na neurčito, projekty sa odkladajú. Umelci po celom svete, však našli spôsob, ako koncertne šíriť svoju hudbu naďalej aj v týchto náročných dňoch. Internet sa stal ich novým javiskom. Už tento víkend prinesie svoj online koncert raper Majk Spirit. 

„Už túto sobotu o 20:00 špeciálna online show pre všetkých mojich Spirit Animals doma v karanténe,“ pozýva Majk svojich fanúšikov. „Rozhodol som sa investovať do toho svoj čas a peniaze, aby som ľuďom trochu spríjemnil víkend.“

„Majkov online koncert bude prebiehať live na Instagrame i na Facebooku,“ upresnil raperov manažment. „Majk mal vždy prirodzený zmysel pre spoločenskú zodpovednosť a teraz to opäť dokazuje. Ak ho budú online koncertmi nasledovať aj ďalší umelci, množstvu fanúšikov tak spríjemnia a uľahčia pobyt v karanténe.“ 

Nová situácia, v ktorej sa spoločnosť ocitla kvôli hrozbe koronavírusu, slovenských umelcov zjednotila. Množstvo hudobníkov, spevákov, raperov či hercov verejne zdieľa fotografie a videá z dobrovoľnej karantény, a s cieľom poraziť pandémiu a získať cenný čas pre slovenských lekárov a zdravotníkov vyzývajú k rovnakému správaniu tiež svojich fanúšikov. Výnimkou nie je ani Majk Spirit, ktorý musel rovnako ako mnohí jeho kolegovia z hudobnej scény marcové koncerty zrušiť a presunúť na neurčito.   

Presne pred týždňom 13. marca vydal Majk Spirit svoj najnovší singel Spirit Animal. K skladbe priniesol tento týždeň špeciálny merch. Všetok zisk z jeho predaja venuje na podporu slovenského zdravotníctva v čase kedy z dôvodu epidémie koronavírusu naši zdravotníci prežívajú ťažkú skúšku. 

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kúpi si raz Separ futbalový klub? (ROZHOVOR)

Videoklip Spirit Animal:

Link, na ktorom fanúšikovia nájdu aj dobročinný merchandise Spirit Animal: https://shop.rukahore.sk/majkspirit

Odporúčame