Majk Spirit na svojom Instagrame: Čo je podľa neho najkrajšia vec?

Majk Spirit momentálne čerpá novú životnú energiu v zahraničí, má na to svoje dôvody. Koncom roka odprezentoval nový album Nie som tu náhodou a rok 2019 sa bude v súvislosti s jeho menom niesť v zmysle rozsiahleho turné a koncertov po celom Slovensku a Českej republike.

V minulosti sa originálny umelec Majk Spirit v rozhovoroch viackrát vyjadril, že začiatky roka chce trávievať v zahraničí, pretože nemá práve v láske zimné počasie, mrazy a celkovo toto ročné obdobie. A teda, keď je tu nás skoro tma, nízke teploty a ľuďom sa prakticky nič nechce, len sedieť doma pri čaji, on volí odchod do zahraničia, kde je slnko a teplo, nech načerpá životný elán. Posledné roky sa mu to darí, tento úvod roka trávi napríklad v exotickom Thajsku, konkrétne oblasť Ko Phangan, Surat Thani.

Majk Spirit: Mám pre vás najlepší album, aký som kedy urobil. Nie som tu náhodou. (ROZHOVOR)

Populárny interpret, ktorý slovenskú hudobnú scénu rozvíril svojím decembrovým hudobným počinom Nie som tu náhodou je pomerne aktívny na sociálnych sieťach. Najnovšie sa prehovoril ľuďom v príspevku, v ktorom sa zamyslel nad tým, čo je najkrajšou vecou. „Speasy“ to vidí jednoznačne. „Najkrajšia vec pod slnkom je byť pod slnkom.“ Keď sa nad tým zamyslíme, niečo na tom bude. Veď ruku na srdce, všetkým sa nám lepšie pracuje, keď je vonku priaznivé počasie a aj keď sú teploty hlboko pod bodom mrazu, tak je aspoň slnečno.

„Chcete zase trochu fotky z môjho života, že?“ zakončil Majk Spirit svoj krátky príspevok z dovolenkového rezortu. Faktom je, že fanúšikovia rappera, ktorý sa civilným menom volá Michal Dušička, sú vo vytržení. Po dvojitom albume Ypsilon sa totiž Spirit o niečo viac odmlčal, preto je jeho nový album pod veľkým drobnohľadom. Z reakcií, ktoré možno vidieť na príbehoch ľudí na sociálnej sieti Instagram, či v množstve komentárov, ktoré sú verejné dostupné, možno zatiaľ konštatovať, že Majk trafil svojím aktuálnym hudobným produktom takpovediac klinček po hlavičke. Už teraz sa teda môžeme tešiť na to, keď nový album odprezentuje na jednom z letných festivalov, kde rozhodne nebude chýbať.

Mohlo by ťa zaujímať:  Zomrel zakladateľ Freak The World Oliver Morócz. Mal iba 25 rokov

Si Raper ? Zviditelníme ťa! 

Ako jeden z mála Rapových portálov dávame možnosť sa zviditelniť aj začínajúcim talentovaným raperom – Zadarmo to nebude, ale ani vás to finančne nezruinuje. Koniec koncov investujete do svojej reklamy, zviditelnenia vášho mena a kvalitného spracovania článku našími redaktormi – ak si myslíš že si jeden z raperov, o ktorom by malo Slovensko vedieť a počuť napíš nám na generaciarapu@gmail.com 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *