Majk Spirit má jeden veľký cieľ. Týka sa výchovy dcéry

Aj keď na tom svet nie je práve optimálne, Majk Spirit, ako aj sám hovorí, sa príliš nesťažuje. Akokoľvek bol minulý kalendárny rok nepríjemný, tento slovenský rapper pohol svoj život veľmi zaujímavým smerom a je za to patrične šťastný. Aj by mal byť. Najnovšie na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, kde ho sleduje množstvo fanúšikov, napísal, aký je jeho cieľ. Ani nie tak hudobný, ako rodičovský. 

Hodnotovo to má Majk Spirit v hlave upratané dlhodobo, pričom v roku 2020 vydal spolu s kamarátom a dlhoročným spoluprácom DJ Grimasom album Artist, ktorý sa dodnes teší veľkému úspechu medzi poslucháčmi, oženil sa so svojou láskou a pár si založil rodinu, keďže sa mu narodila dcéra. Pochopia len tí, ktorí si to zažili, ale sobáš a narodenie potomka sú piliere, ktoré život človeka zmenia bez akejkoľvek diskusie. Uvedomuje si to aj samotný Majk Spirit, ktorý aj v rozhovoroch a vyjadreniach pôsobí, že svet vníma opäť o niečo inak, ako tomu bolo napríklad pred začiatkom spomínaného minulého kalendárneho roka.

Svojej rodine, pochopiteľne, venuje aj veľa príspevkov či príbehov na svojom instagramovom profile. Najnovšie Majk zverejnil fotografiu so svojou malou dcérou, ku ktorej napísal milé zamyslenie, v ktorom pojednáva o tom, že prakticky jediným, čo chce, je vychovať ju takým spôsobom, aby na jej spirit, na jej dušu, nedosiahli démoni ostatných ľudí. To je vskutku krásna myšlienka. Nachádzame sa totiž vo svete, kde množstvo ľudí v sebe nosí vlastnosti ako závisť, zášť, hnev či nešťastie, ktoré neskôr šíria aj medzi ostatných a neraz je to tak, že svoje negatívne skúenosti prenášajú na okolie.

Celé je to pomerne komplexné, keď sa na to pozrieme zo psychologickej stránky, ale správne to rozhodne nie je. Preto Majk veľmi dobre vie, čo píše. Aj on samotný má množstvo fanúšikov, ale aj neprajníkov, a keby im mal venovať svoju pozornosť, nestíhal by robiť nič iné a energeticky by bol vyčerpaný. A to predsa nechce nikto.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Lvcas Dope o tom, koľko najviac zarobil, čo bolo s Yzom či o hite „Runway"

Foto: Majk Spirit s dcérou, Majk Spirit profil na Instagrame

Odporúčame