Majk Spirit má ako prvý na Viberi vlastné samolepky a komunitu

Majk Spirit prináša svojim fanúšikom ďalšiu novinku! Prichádza na Viberi s vlastnou
sadou samolepiek a komunitou pre zdieľanie exkluzívnych informácií.

Po svetových hviezdach, akými sú Snoop Dog, Eminem, 50 Cent, Shakira a ďalší, je Majk Spirit prvým slovenským umelcom, ktorý sa rozhodol komunikovať so svojimi fanúšikmi prostredníctvom Viberu, kde má vlastnú sadu samolepiek a komunitu pre zdieľanie exkluzívnych informácií. Balíček má názov Majk Spirit – Hip Hop Positive a prináša 12 originálnych samolepiek, ktoré predstavujú rappera zábavným a kreatívnym spôsobom.

Majk Spirit, slovenská rappová hviezda, prichádza s druhou veľkou novinkou v rozpätí niekoľkých týždňov. Potom, ako na konci novembra vydal svoju druhú knižku Spiritovky, uvádza slovenská hviezda exkluzívnu sadu vlastných samolepiek, ktoré potešia všetkých jeho fanúšikov na Slovensku a v Čechách. Všetci používatelia Viber si môžu samolepky bezplatne stiahnuť avyjadrovať sa tak pomocou Majkových obľúbených výrazov a typických spojení.

K samolepkám pridáva Majk aj svojú novú komunitu, ktorá je otvorená pre všetkých Majkových fanúšikov na Slovensku a v Českej republike. Tí môžu sledovať osobný a profesionálny život svojho idolu v priamom prenose. Komunita bude novinky prinášať priebežne a fanúšikovia sa tak dozvedia nielen o tom, čo Majk chystá, kde hľadá inšpiráciu a čo nového sa deje v jeho živote, ale môžu so svojou hviezdou konverzovať aj naživo.

Moji fanúšikovia v dnešnej dobe z veľkej časti trávia veľa času práve na sociálnych sieťach a chatujú si cez aplikácie. Svoj kontakt s nimi v digitálnom priestore chcem preto rozširovať o nové komunikačné kanály. Preto som súhlasil, keď ma Viber oslovil ako prvého umelca v našom regióne, ktorý otvorí svoju oficiálnu komunitu aj fanúšikom na Viberi,“ hovorí na margo exkluzívnej spolupráce Majk Spirit.

 

 

Odporúčame