Mairee a Spirit spoločným bangrom zbúrajú budovy!

Mairee o sebe dáva vedieť stále viac, pričom elektronickú hudbu prepája vďaka spoluprácam s rapom. To radi počujeme, pretože výsledok zväčša stojí za to. Tento DJ momentálne spojil sily so slovenským rapperom Majkom Spiritom. Poďme sa pozrieť na to, ako to znie.

Mairee a Spirit si pripravili banger

Áno, je to banger. môžeme to skonštatovať po prvých pár vypočutiach. Samozrejme, súhlasiť, respektíve nesúhlasiť s nami budete môcť, až keď si skladbu vypočujete. Poďte rovno na to. Toto je track „Wassup“, na ktorom spolu spolupracovali rapper Majk Spirit a DJ Mairee.

Skladba „Wassup“ má všetko, čo by banger mať mal. Kvalitná hudba, chytľavé riadky a vzájomné ladenie dvoch interpretov, ktorí sa venujú odlišným žánrom. EDM a hip-hop bola kedysi kombinácia, ktorá bola nemysliteľná. Čím ďalej tým viac si ale zvykáme na prelínanie týchto hudobných odvetví, čo je len a len prospešné. Nie je to tak dávno, čo Mairee spojil sily s českým rapperom Sergeiom Barracudom.

Mairee a Sergei spojili sily: Takto sa prepája EDM a rap (VIDEO)

Prečítaj si taktiež o vzrušujúcej športovej výzve, ktorá v tomto kalendárnom roku čaká Majka Spirita: Jeho súperom v boxerskom ringu bude Separ. Viac sa dozvieš na tomto odkaze.

Photo credits: „Wassup“

Odporúčame