MadSkillov „návrat“ na scénu je poznačený kopírovaním skladieb

Iste ste už včera mnohí zaregistrovali udalosti okolo producenta MadSkilla, ktorý v minulosti úspešne spolupracoval napríklad s Rytmusom či legendárnou crew H16. Veľkú zásluhu na tom nesú určite IG stories od Smarta, ktorý poukázal až extrémne veľkú podobnosť s niektorými zahraničnými skladbami. Ako sa vyjadril samotný producent z DMS, jeho konanie bolo z veľkej miery inšpirované fanúšikmi, ktorí komentovali túto podobnosť pod príslušnými videoklipmi, ale nedostalo sa im takej odozvy, ako by sa možno patrilo. Navyše veľa ľudí sa sťažovalo, že DJ MadSkill maže komentáre, ktoré ho označujú za „vykrádača“.

Konkrétne Smart vybral práve tri najnovšie počiny z dielne Chop Down Records

MadSkill si mal dnes údajne zablokovať na Instagrame aj Dameho

V celom tomto konflikte sa nechceme stavať na nikoho stranu, cieľom je len poukázať na aktuálne rapové udalosti a informovať vás o dianí

vs.

Pokračujeme ďalej

vs.

Aj na jednom z najlepších albumov minulého roka nájdeme jednu zhodu.

vs.

Na všetky tieto obvinenia samozrejme reagoval aj samotný MadSkill, ktorý okrem iného vyzval Smarta na „producentský battle“, čo už celkom nepochopil asi nikto, keďže pointa v tomto celom je úplne inde, ale v poriadku. Každopádne, ešte raz zdôrazníme, že v tomto celom konflikte sa nechceme stavať na nikoho stranu a kde je pravda, môže posúdiť každý z vás. Ku tejto téme sa vo svojom story vyjadril aj Dame či Instagramovým príspevkom poukázal Matej Straka. V komentároch sa pridali aj ďalšie známe mená z československej rapovej scény. Sme zvedaví, ako sa táto kauzička vyvinie ďalej a ako na ňu budú reagovať samotní zainteresovaní interpreti. Vaše názory si radi prečítame v komentároch.

 

 

Odporúčame