Macklemore je späť. Jeho nový song je vyslovene bezchybný (NOVINKA)

Niektorí z vás možno aj zabudli, že Macklemore je stále aktívny rapper. Avšak, teraz je Mack späť a je pripravený všetkým dokázať, že prakticky nikam neodišiel. Dnes nad ránom vydal dlho očakávanú hudobnú novinku. Poďme sa spoločne pozrieť na to, o čo ide. 

Macklemore sa hlási o slovo

Macklemore sa preslávil viacerými veľkými hitmi ako „Thrift Shop“, „Can’t Hold Us“ či „Summer Days“, pričom je to interpret, ktorý rád prelína žánre, hrá sa s tempom a v neposlednom rade aj so slovami. Teraz je po dlhšej pauze späť v novej skladbe s názvom „Chant“. Od momentu, ako ju zverejnil na YouTube, nabiehajú na nej views ako na bežiacom páse.

Macka dopĺňa interpretka TONES AND I, ktorá si urobila meno predovšetkým veľkým hitom „Dance Monkey“. Na „Chant“ ju môžeme vidieť v menej vídanej serióznej polohe. Je ale na mieste konštatovať, že jej to sedí. Odporúčame vám, aby ste si túto spoluprácu napočúvali čo najskôr, pretože čoskoro ju preberú slovenské rádiá a budete ju počúvať nielen počas záveru leta, ale aj počas jesene a zimy.

Potenciál tohto featu je obrovský a my sme úprimne radi, že Macklemore je späť. Je totiž iný ako väčšina súčasných interpretov. Ako iný? Ťažko sa to vysvetľuje slovami, pustite si song „Chant“.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com 

Odporúčame