Má Pil C konflikt so Sajfom? Je to výmysel, jedná sa o dobrú vec

V našich končinách býva už pomaly zvykom, že aj na oko maličkosť môže prerásť do nafúknutého konfliktu, ktorý sa následne rieši niekoľko dní a informujú o ňom ako weby, tak aj fanúšikovia v komentároch, ktorí si zastávajú toho svojho. Aktuálne to vyzeralo, že slovenský raper Pil C má v zuboch známeho moderátora Sajfu.

Problém vznikol pár dní dozadu, keď sa Sajfa za volantom točil na svoj mobil, zastavili ho policajti a musel zaplatiť pokutu. Svojský a populárny moderátor mužov zákona prekvapil slovami, že to, čo robí on robí aj množstvo ďalších ľudí slovenského šoubiznisu – okrem iného aj raperi ako Pil C alebo Rytmus.

Následne na jeho príspevky reagovala Jasmina Alagič, snúbenica Rytmusa, ktorá vyjadrila znepokojenie nad tým, keď sa ľudia točia za volantom a ohrozujú tým nielen seba, ale predovšetkým ostatných účastníkov cestnej premávky. Dlho na seba nenechala čakať ani reakcia Rytmusa, ktorý sa nechal počuť, že vzhľadom na bezpečnosť, už nebude točiť nijaké videá, keď bude práve za volantom a bude šoférovať.

Zdalo sa, že táto malá kontroverzia skončila, ale potom sa do veci na Instagrame obul Pil C. Oprel sa do Sajfu, že prečo si dovoľuje o ňom hovoriť a podobným spôsobom ho očierňovať, pričom mu odkázal, že ak s ním má nejaký problém, tak si môže z toho auta, kde sa točí vystúpiť a môžu si to vysvetliť medzi štyrmi očami.

Sajfa neostal Pil C-mu nič dlžný a vo svojich príspevkoch mu povedal, že nikoho uraziť nechcel, že si veci nemá brať osobne, a že jeho úmyslom nebolo sa niekoho týmto spôsobom dotknúť. Ľudia následne v komentároch a svojich príspevkoch riešili, či má pravdu Pil C, či má pravdu Sajfa alebo či je celá vec absolútne zbytočná.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Návod na život od H16? Chalani si stále robia, čo chcú

Nuž, dopadlo to tak, ako čakal asi málokto. Obaja vplyvní ľudia spoločne natočili krátke video, v ktorom vysvetľujú, že medzi nimi od začiatku nijaký reálny problém nebol, a že ich vzťahy sú skutočne dobré. Prečo to potom celé robili? K čomu to bolo dobré?

Sajfa a aj Pil C chceli poukázať na problematiku telefonovania, chatovania či natáčania sa za volantom. Z tohto dôvodu vzniká na ceste veľké množstvo dopravných nehôd a ľudia prichádzajú o život, prípadne sú zranení. Obaja spomenutí aktéri mali za to, že keď o tejto problematike dajú vedieť svojím základniam fanúšikov, je možné, že sa situácia v tomto ohľade zlepší.

Odporúčame