Ľudia chceli od Rytmusa rúška. Raper im vyhovel +foto

Žijeme v dobe, kedy ľudia prahnú po rúškach a dezifenkciách na ruky. Niečo, čo bolo polroka dozadu prakticky nemysliteľné, je realitou. Občania radšej minú financie na štýlové rúško, aby si aktuálnu situáciu aspoň ako tak spríjemnili, ako keby si mali kúpiť nové módne kúsky do svojho šatníka. Je to dobré? Je to zlé? Kam to môže zájsť? 

Jedno je isté, ľudia chceli rúška aj od raperov, pretože veľké množstvo takpovediac influencerov a stránok odprezentovali svoje rúška. Niektorí chceli vyhovieť fanúšikom, iní šíriť osvetu, niektorí len zarobiť. Nikomu nič nezazlievame, ale faktom je, že pohnútky niektorých predajcov sú prinajmenšom otázne.

Fanúšikovia na sociálnych sieťach začali bombardovať aj legendárneho rapera Rytmusa. Ten im odpovedal a napokon aj vyhovel. „Pre tých, čo písali, že chcú růška NJBMNT.“ Napísal a dal do predaja rúška NJBMNT s odkazom na slávnu skratku JBMNT z albumu Navždy od skupiny Kontrafakt. Musíme povedať, že vyzerajú veľmi štýlovo a ako píše Rytmus, mali by reálne chrániť.

„Veľaa z vás mi písalo, či sa dá toto rúško kúpiť ako módny doplnok. Aj keď to nebolo v pláne,“ písal Rytmus na svojom profile. Objednať si toto rúško je možné cez jeho BIO alebo stories na Instagrame. A niet sa čo čudovať, že v prvých hodinách od pustenia predaja idú skutočne na dračku.

Rytmus vo svojich príspevkoch stále viac a viac dáva najavo, že už nie je ten nahevaný raper, aký bol v mladosti, ale že po tom, čo sa oženil a narodil sa mu syn, dozrel. Dokresľuje to aj jeho rodinný príspevok z nedele. „Kedysi, keď som žil iba pre rap, tak som si kupoval servis a nemusel som pohnúť ani prstom. Myslel som si, že je to uplne ok. (Asi aj je pokiaľ nechceš ísť deckám príkladom). Sila je, že čoraz viac si uvedomujem pri mojom synovi, aby v tomto služobníctve nevyrastal a nebral to ako samozrejmosť, že sa všetko zaplatí. Teším sa na našu spoločnú cestu životom. Som vďačný za tvoju školu aj keď o tom ešte nevieš,“ napísal Patrik. No čo, poriadne sa zmenil, všakže? Ale tak, skôr by bolo zvláštne, keby sa tento piešťanský symbol slovenského rapu nezmenil.

Foto: Rytmus, Instagram profil

Odporúčame