LucaBrassi10x kašle na Instagram: Čo ho k tomu vedie? (VIDEO)

LucaBrassi10x (Zdroj: YouTube/ TV ÓČKO)

#LucaBrassi10x patrí do slovenského new schoolu, alebo ak chcete, do novej školy SK rapu. Aktuálne sa predstavil v pútavom v interview na TV ÓČKO. Čo prezradil v rámci konceptu O BLACK TALK? 

LucaBrassi10x má svoj názor na sociálne siete

Žijeme v dobe, kde je kvalita jedna vec, ale odprezentovanie a „predanie“ svojej práce sú vecou druhou. LucaBrassi10x, talentovaný slovenský raper, si to taktiež uvedomuje, ale v interview so Soňou v rámci O BLACK TALK hovorí, že na sebaprezentovanie na sociálnych sieťach, predovšetkým na Instagrame vyslovene kašle a nezaujíma ho to. Prečo je tomu tak? Detaily prezrádzať nebudeme, dozvieš sa ich v samotnom rozhovore.

Zaujímavé sú skutočnosti o Lucových začiatkoch. Brassi vzdáva hold českému labelu MILION+ a pokorne priznáva, že nebyť M+, pravdepodobne by nebol ani LucaBrassi10x. Pútavé je, že Luca absolvoval vôbec prvý videorozhovor. Myslíme si, že ho zvládol viac, než slušne. Shout out aj moderátorke Soni, ktorá bola, tak ako vždy, fantastickým spôsobom pripravená na respondenta a preukázala aj správny cit pre nasmerovanie celej debaty.

Viac rapových noviniek a analýz nájdeš na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame