LucaBrassi10x odpovedá Lokovi: Si šašek a môžem ti utrhnúť hlavu

LucaBrassi10x a Loko Loko v čerstvom rapovom konflikte na slovenskej scéne? Luca poslal Lokovi viacero ostrých slov.

Luca a Loko sa nemajú radi

Čo sa stalo? Loko Loko mal šiesteho júna na sociálnych sieťach živé vysielanie, v ktorom sa vyjadril aj k Lucovi Brassimu a k tomu, že má video, v ktorom ho neznámy únosca mal vyviesť do Maďarska. Únosca sa mal na Lucu zaháňať nožom viac než tri hodiny. To, že to medzi týmito predstaviteľmi slovenského rapového new schoolu vrie, vieme už dávno. Vo videu padlo množstvo urážok a vulgarizmov.

Ako správne poznamenáva portál Ruka Hore, počiatky beefu siahajú do obdobia, kedy sa v našich končinách riešila téma takzvaných referenčných flowov (na to si pamätáme všetci, no nie?). Loko Loko vtedy sneakdissoval mnohých interpretov, čím si narobil nemálo nepriateľov. V minulosti nechýbali ani ďalšie urážky Loka na Lucovi adresu. Ten sa k všetkému teraz rozhodol vyjadriť. Jednoducho už neuniesol všetko, čo sa dialo a chcel veci uviesť na pravú mieru.

Tu je video, v ktorom sa detailne dozviete o konflikte Lucu Brassiho a Loka Loka.

„Loko Loko je šašek,“ napísal Luca na svojom profile na Instagrame v rámci svojej reakcie. „Celý jeho rap je scéna z nejakého akčného filmu, kde je on záporný superhrdina. Ako hovorím, ľudia, čo ma poznajú viac ako 5 – 10 rokov a nie deň, dva, vedia, že som sa nikdy na nič nehral, že som bol vždy lojálny, a že ti môžem hocikedy utrhnúť hlavu.“

Bude zaujímavé sledovať, či a ak áno, tak ako, bude tento rodiaci sa beef pokračovať.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: LucaBrassi10x, Loko Loko, profily na Instagrame

Odporúčame