LucaBrassi10x, Frayer Flexking a Black Angelika na feate: Toto je PINKY!

Momentálne asi málokto polarizuje slovenskú rapovú scénu ako Frayer Flexking. Skupina ľudí tohto interpreta cení, druhá skupina mu ani nevie prejsť na meno. Teraz sa Frayer objavuje na tracku s českou rapperkou menom Black Angelika a zaujímavú spoluprácu dotvára LucaBrassi10x. Poďme sa pozrieť na to, ako znie track PINKY, o ktorom sa určite bude v nasledujúcom období vo veľkom hovoriť.

Frayer Flexking prakticky v každom tracku, kde sa objaví, dokáže niečím prekvapiť. Či už to bolo s Rytmusom, Pil C-m alebo s Damem, ukazoval sa v rozličných podobách a rapových momentoch. Tak je tomu aj v skladbe Pinky. Počujeme zaujímavé Frayerove frázovanie, pričom, kto má rád rap, musí uznať, že to má niečo do seba. Jasné, tento štýl nesedí a nikdy nebude sedieť všetkým, ale je na mieste napísať, že Frayer Flexking sa, čo sa rapového vystupovania týka, pohybuje jasným spôsobom dopredu.

Black Angelika je interpretka, ktorú väčšina slovenských priaznivcov nepozná, ale v tejto skladbe ponúka zaujímavé myšlienky aj rýmy. Dodajme, že produkčne sa o Pinky postarali WHOIS PG a Tristan. A potom je tu LucaBrassi10x, ktorý opäť spomína, že je akýmsi Diegom Maradonom SK CZ rapu, pričom aj on ponúka ďalší pohľad na tému a celkovo na rap.

Nedávno sa objavil na albume českého rappera Nik Tenda, kde taktiež zaujal. Okrem toho, v tomto období pripravuje nový projekt, čiže je veľmi reálne, že v najbližších mesiacoch o ňom budeme počuť ešte viac ako doteraz. Tešíme sa na to, čo prinesie.

Foto: Pinky, videoklip, YouTube, Black Angelika

Odporúčame