A$AP Rocky oslávil narodeniny. Poznáš všetky tieto „bomby”?

A$AP Rocky bez veľkej diskusie patrí medzi najväčšie mená svetových rapových dejín. Aktuálne oslávil 34. narodeniny a my sme sa rozhodli, že sa pristavíme pri niektorých z jeho TOP kariérnych songov. Otázka na vás znie: Dokážete rozoznať všetky tieto tracky? 

A$AP Rocky je rapová ikona

A$AP Rocky sa narodil 3. októbra 1988 v americkom New Yorku. Ak by ste nevedeli, civilným menom sa volá Rakim Athelaston Mayers, pričom v minulosti si hovoril aj Lord Flacko. Okrem toho, že je svetoznámy raper, je aj textár a venuje sa aj hudobnej produkcii. Zjednodušene povedané, ak počúvate rap, dozaista viete, kto tento chlapík je. My sme sa rozhodli, že sa ohliadneme za niektorými z Rockyho TOP songov. Tu sú:

Inak sa začať ani nedá, „Praise The Lord“ je prvotriedny banger, ktorý má na YouTube viac ako 454 miliónov views. A$AP sa tu spojil so Skeptom a vznikol track, ktorý poznáme všetci. A ten beat? Balzam na uši a dušu.

Songy, ktoré treba spoznať

Teraz sa prenesieme do roku 2015, k songu „L$D“. A čo táto skratka v tomto prípade znamená? Konkrétne 3 slová: LOVE x $EX x DREAMS. O tomto songu sa možno tak často v súvislosti s Rockym nehovorí, ale rozhodne by sa malo.

A „Babushka Boi“ z roku 2019 si pamätáš?

Pristaviť sa musíme aj pri tomto songu, konkrétne sa jedná „A$AP Forever“ z roku 2018. Pre niekoho je to možno najviac osobná Rockyho skladba. Či to tak je, to už posúďte sami. Dá sa v nej toho nájsť viac než dosť.

Už vám je zrejme všetkým jasné, že A$AP Rocky nielen kvalitný umelec, ale aj frajer. Pojednáva o tom aj fakt, že od roku 2020 tvorí pár s Rihannou. V spomínaní na jeho songy by sme mohli pokračovať ešte veľmi dlho, preto tento text zakončíme jednou z jeho aktuálnejších skladieb. Veríme, že ju poznáte.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Ozval sa Ektor. Posiela odkaz bulváru aj zvedavcom

Bude vás zaujímať: 24-ročný britský raper Central Cee si podmaňuje rap game. Nielen tú v UK, ale aj svetovú. Zamerali sme sa na jeho rast a na to, ako sa dostal medzi špičku. Nechýbajú jeho doterajšie TOP songy. Viac sa dozviete po kliknutí na toto miesto

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/A$AP Rocky

Odporúčame