Známa fitnesska baví vtipnými skečmi, ktoré musíš vidieť: Neváha sa prezliecť za chlapa a ukazuje situácie, ktoré pozná každý športovec

Lisa Lanceford

Lisa Lanceford tvorí nielen inšpiratívne videá, ale aj vtipné skeče (Zdroj: instagram/lisafiitt)

#Lisa Lanceford je úspešnou bikinfitnesskou, no získala si aj srdcia mnohých priaznivcov zdravého životného štýlu. Na svojom profile má silnú komunitu ľudí, ktorých baví cvičenie a chcú sa zlepšovať. Aj keď aktuálne sú fitness centrá v mnohých krajinách zavreté, Lisa stále fanúšikom ponúka videá, vďaka ktorým budú dosahovať progress aj doma.

Okrem motivačných videí však točí aj rôzne výzvy a cviky pre páry, s ktorými jej pomáha jej manžel Romane Lanceford. Množstvo inšpirácie však Lisa dopĺňa skutočne vtipným obsahom. Každý, kto niekedy v živote posilňovňu navštívil, totiž takéto typy ľudí určite stretol.


Úspešná fitnesska boduje so svojím videom: Pohyb môže byť zábavný a spaľovať kalórie


V krátkych videách sa influencerka neváha prezliecť aj za muža. Prostredníctvom nich ťa na moment prenesie do čias, kedy sme chodili do fitka a stretávali tam rôzne osoby. Stavíme sa, že aj ty si stretol toho chlapíka, ktorý neustále rozpráva, alebo borca, ktorý si zhrabne všetky závažia a používa všetky stroje a ty sa ich nesmieš ani dotknúť. Všetky tieto typy ti Lisa ukáže vo vtipnom a veľmi trefnom prevedení.

Stretol si niektorého z týchto ľudí aj ty?

Zdroj: hashtag.sk, instagram.com/lisafiitt
Odporúčame