Lady Gaga prežila hrôzostrašnú noc: Jej priateľ skončil v kaluži krvi, vypísala mastnú odmenu

Lady Gaga prežila hrôzostrašnú noc

Lady Gaga prežila hrôzostrašnú noc (Zdroj: Facebook/Lady Gaga)

#Americká speváčka Lady Gaga prežila hrôzostrašnú noc. Jej priateľa a zároveň zamestnanca Ryana Fischera postrelili počas toho, ako speváčke venčil jej tri francúzske buldogy Koju, Asiu a Gustava. Speváčka ponúkla za návrat svojich psích miláčikov odmenu 500-tisíc dolárov.


VIDEO Lady Gaga o znásilňovaní a psychickom zdraví: V novom interview s Oprah Winfrey hovorí o potrebe prelomenia tabu


Incident sa odohral v západnom Hollywoode. Zábery, ktoré boli zachytené z domu suseda, odhaľujú, že Fischera napadli dvaja muži. Jeden z útočníkov na neho kričí, aby sa vzdal, pričom nabíja pištoľ. Následne sa strhne boj o francúzskych buldogov, pri ktorom je Fischer postrelený. Mužovi sa podarí ukradnúť dvoch psov Koju a Gustava. Asia mu však unikla.

Fischera postrelili do hrude. Polícia uviedla, že pri príchode na miesto bol pri vedomí a komunikoval. Predpokladá sa, že bude v poriadku.

Lady Gaga bola po celom incidente rozrušená a ponúkla odmenu 500 000 dolárov. Tento jej počin kritizuje bývalý agent FBI Frank Montoya, ktorý tvrdí, že speváčka tým ohrozila celé vyšetrovanie. Podľa neho by to mohlo spôsobiť ešte väčšiu kriminalitu a zločinci by mohli začať kradnúť celebritám zvieratá, ktoré by vracali za vysoké výkupné.

Zdroj: hashtag.sk, dailymail.co.uk
Odporúčame