VIDEO Lady Gaga o znásilňovaní a psychickom zdraví: V novom interview s Oprah Winfrey hovorí o potrebe prelomenia tabu

Lady Gaga (foto: Facebook/Lady Gaga)

#V mnohých rozhovoroch už o mentálnom zdraví hovorila a pravdepodobne ho ešte veľakrát spomenie. Lady Gaga je ženou, ktorú si sprvu mnohol poznať ako extravagantnú a šialenú, no v najnovšom rozhovore s Oprah Winfrey v rámci Vision Tour vyvracia všetky predošlé domnienky. Gaga v rôznych interview už neraz spomínala psychické zdravie. To, že je rovnako dôležité ako to fyzické v najnovšom rozhovore potvrdila.

Gaga otvorene povedala, že bola vo svojich 19-tich rokoch opakovane znásilnená a preto dodnes trpí posttraumatickou stresovou poruchou. Počas rozhovoru hovorila  aj o liekoch, ktoré berie a ďalších svojich mentálnych problémoch. Oprah svoju hostku povzbudila v rozprávaní o tejto dôležitej téme aj rôznymi otázkami a spolu prediskutovali všetky súvisiace témy, napríklad sebapoškodzovanie.

Ako sama Gaga povedala, chcela by pomôcť svetu a ľuďom, ktorí majú psychické problémy. Kľúčové je podľa nej prerušiť tabuizáciu témy. „Vy všetci,“ odpovedá tiež v rozhovore Gaga na otázku, čo jej pomáhalo stále pokračovať napriek veľkým problémom.

Súhlasíš aj ty so slovami slávnej speváčky?

Zdroj: hashtag.sk, youtube.com
Odporúčame