Kto je Timea Trajteľová? Najznámejšiu slovenskú fitnessku obdivujú státisíce, pre mnohých je ideálom krásy

Kto je Timea Trajteľová?

Timea Trajteľová patrí medzi naše najlepšie bikinifitnessky (Zdroj: Facebook/Timea Trajtelova)

#Timea Trajteľová je pre priaznivcov fitness na Slovensku známym menom. Na fitness scéne roky hviezdila a aj napriek tomu, že aktuálne má súťažnú pauzu, jej meno je stále často skloňované.

Dôvodom je okrem dennej dávky inšpirácie, ktorú na jej sociálnych sieťach naberiete, určite aj fakt, že si len prednedávnom založila vlastnú značku. Timme začalo rásť raketovou rýchlosťou a Timea sa netají ďalšími plánmi, ktoré so svojou značkou má.

Vizitka:

Meno: Timea Trajteľová
Známa vďaka: bikinifitness
Najväčší súťažný úspech: 3x majsterka sveta a 2x majsterka Európy
Sledovatelia na Instagrame: 272K
Vek: 26 rokov
Bydlisko: Praha
Vlastná značka: Timme

Úspechov má neúrekom

Timea začínala s fitness už ako veľmi mladá a súťaženie jej jednoducho učarovalo. Začínala v naturálnej federácii, avšak neskôr sa rozhodla prestúpiť do IFBB, ktorá je v Európe jednoznačne federáciou s najväčším počtom pretekárov. Timea sa postupom času vypracovala na rešpektovanú bikinifitnessku. Aj keď nemala ani 25 rokov, vo svete bola obávanou súperkou a obrovským pojmom.

Timea hviezdila aj na medzinárodných súťažiach a doma má obrovskú zbierku medailí z medzinárodných súťaží. Medzi tými sa jednoznačne najviac jagajú tri zlaté z majstrovstiev sveta a dve zlaté medaily z majstrovstiev Európy. Timea plánovala súťažiť v jarnej sezóne 2020, ktorú však ovplyvnila koronakríza a súťaže boli zrušené. Timeu k súťaženiu nabádajú aj fanúšikovia, zatiaľ však nie je jasné, kedy ju znova na pódiách v ligotavých bikinách uvidíme.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa TIMEA TRAJTELOVA – IFBB Bikini (@timeatrajtelova),

Mladá a inšpiratívna

Timea je jednoznačne jedným z tých dievčat, ktoré mladé slečny na sociálnych sieťach sledujú rady. Mladá fitnesska totiž často ukazuje, ako cvičí, pridáva rôzne výzvy a svoje sledovateľky patrične motivuje. Okrem fotiek dokonalej postavy však rada komunikuje aj s publikom a pre dievčatá vo svete fitness už neraz organizovala semináre.


Kto je Nikola Weiterová? Úspešná bikinifitnesska aj kontroverzná postavička slovenského showbiznisu


Dokonca bola hosťom rôznych edukačných podujatí, na ktorých odovzdávala menej skúseným dievčatám svoje know-how. Okrem toho sa na nič nehrá a svoj život ukazuje bez prikrášlení, nebojí sa hovoriť o tom, koľko práce ju stálo vypracovať sa tam, kde je dnes. Dokonca si môžeš všimnúť, že pri nahrávaní stories Timea málokedy používa efekty.

Pred vyše rokom sa Timea vydala a tak sa v jej príspevkoch a stories objavuje aj jej manžel Peter, ktorého si fanúšikovia natoľko obľúbili, že často Timeu žiadajú, aby s manželom točila viac videí. Napriek tomu, že Timeu sledujú státisíce ľudí, stále je z mnohých rozhovorov badateľné, že je skromnou ženou, ktorá je ochotná na svojich cieľoch tvrdo pracovať.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa TIMEA TRAJTELOVA – IFBB Bikini (@timeatrajtelova),

Poriadna dávka kreativity

Timea pred pár mesiacmi oznámila vznik svojej vlastnej značky Timme, s ktorou sa od začiatku delí so svojimi fanúšikmi. Tí jej pomáhali s výberom názvu a mali možnosť odovzdať svoj hlas v ankete, týkajúcej sa farieb jednotlivých kúskov alebo samotného zloženia kolekcie.

Timea je skutočne kreatívna a často ukazuje najmenšie detaily, ktoré k značke Timme patria a sama ich vymýšľala. Timeini sledovatelia sa novej značke oblečenia jednoznačne potešili, o čom svedčí aj nápor na webe, o ktorom influencerka často informuje. Okrem fitness teda do budúcna bude Timea určite venovať veľa svojho voľného času aj budovania značky.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa TIMEA TRAJTELOVA – IFBB Bikini (@timeatrajtelova),

Veľké zmeny v živote

Šikovná Slovenka dokázala v priebehu necelých dvoch rokov zapracovať nielen na svojej značke oblečenia a fitness doplnkov, ale aj na rozšírení rodiny. Utešený synček Matthew sa slovenskej fitnesske narodil minulé leto a krátko predtým si populárny manželský pár zaobstaral aj fenku Snowy, ktorú si zamilovali dokonca aj Timeini sledovatelia na Instagrame.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa TIMEA TRAJTELOVA (@timeatrajtelova)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa TIMEA TRAJTELOVA (@timeatrajtelova)


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame