Kto je Nikola Weiterová? Úspešná bikinifitnesska aj kontroverzná postavička slovenského showbiznisu

Kto je Nikola Weiterová?

Nikola Weiterová začínala ako bikinifitnesska (Zdroj: instagram.comNikola Weiterová)

#Pri vyslovení mena Nikola Weiterová si mnoho ľudí predstaví hlavne jej výstredný štýl obliekania a fotky na Instagrame, ktoré mnohým pripadajú vulgárne. Okrem toho, že je dcérou Otta Weitera si viacerí tiež pamätajú aj jej hudobný pokus, kedy sa objavila v skladbe Sexy lady ako speváčka. Hudobná kariéra sa však napokon nekonala a bikinifitnesska sa presťahovala do USA, kde začala nový život.

Vizitka:

Meno: Nikola Weiterová
Vek: 31
Instagram: 105k sledovateľov
Šport: bikinifitness
Najväčší úspech: Majsterka Európy a sveta, účastníčka Mr. Olympia

Bikinifitness jej sadlo ako uliate

Nikola Weiterová bola kedysi tanečnicou a modelkou, no od tohto smeru sa po čase odklonila. Ako dieťa si vyskúšala množstvo športov, napokon zakotvila pri fitness. Súťažila v kategórii bikinifitness, ktorá je jednou z najjemnejších kategórií v ženskom odvetví tohto športu. Ide najmä o proporčnosť postavy, úzky pás, širšie ramená a chrbát a guľatý zadok, čo bolo pre Nikolu ako stvorené.

A tak sa práve bikinifitness stal jej veľkou vášňou. Nikolina kariéra bola ako z rozprávky, pričom získala skvelé umiestnenia na vrcholných súťažiach. Stala sa majsterkou sveta, Európy a víťazkou Arnold Classic USA a Arnold Classic Europe, na základe čoho sa dostala medzi profesionálky v tomto športe.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ♥FITNESS BIKINI JOURNAL🗞️ (@fitness_bikini),

Pódium, na ktoré sa nepostaví každý

Medzi jednoznačné vrcholy kariéry vo fitness patrí súťaženie na prestížnej súťaži Mr. Olympia. Na tú sa pozrela aj Nikola a bojovala o top umiestnenie spomedzi tých najlepších fitnessiek z celého sveta. V Las Vegas skončila v roku 2014 na delenom šestnástom mieste, čo bolo posledné miesto. Avšak, po súťaži sama tvrdila, že Olympiu si užila a tešila sa na oddych po niekoľkoročnom súťažnom kolotoči.

O Nikole môžeme smelo hovoriť ako o jednej z najúspešnejších slovenských bikinifitnessiek vôbec. Pri cvičení zostala, stala sa sponzorovanou atlétkou prestížnej firmy HiTechPharma a dodnes absolvuje množstvo fotení, na ktorých prezentuje svoju postavu.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Nikola Weiterova (@nikolaweiterova),

Buď ju zbožňuješ, alebo zatracuješ

Dnes sa okrem fitness, fotenia a trénerstva venuje aj tancu. Tancovala v niekoľkých show v rôznych kasínach vo Vegas, má licenciu na sprevádzanie ľudí po meste a taktiež má mnoho ďalších príležitostných prác, z ktorých pramenia negatívne názory na Nikolu. Nebojí sa však povedať, že si zarába svojím výzorom a povolaniami, ktoré na Slovensku ani neexistujú.

Aj keď tvrdí, že je obyčajná žena, ktorá si na seba zarába prácou, patrí jednoznačne medzi kontroverzné postavičky slovenského showbiznisu. A aj pri nej jednoznačne platí, že ju ľudia buď zbožňujú, alebo zatracujú. V USA žije s rodinou dlhodobo a momentálne si plní svoj dlhoročný sen a študuje odbor zameraný na veterinu.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Nikola Weiterova (@nikolaweiterova),

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Nikola Weiterova (@nikolaweiterova)


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk, instagram.com/nikolaweiterova
Odporúčame