Kto je LadyZika? Mladá youtuberka baví svojimi videami, na jej Instagrame nájdeš dokonalé fotky

Kto je Lady Zika?

Lady Zika je úspešnou youtuberkou s dokonalým instagramom (Zdroj: instagram.com/Lady Zika)

#Keď sa povie meno Lady Zika, pravdepodobne si mnohí vybavia hlavne veselé videá, ktorými mladá youtuberka baví svoje publikum. Okrem YouTube, kde má vyše štvrťmilióna odoberaťeľov je Lady Zika aktívna aj na Instagrame.


10 otázok pre Lady Ziku: Jednou z veľkých výziev bolo, keď som zdieľala moju vieru v Boha


Tam ju podporuje podobne veľké množstvo fanúšikov. Lady Zika patrí medzi najvýraznejšie postavy Slovenskej YouTube scény, spolupracuje s mnohými známymi značkami a s točením videí začínala už pred niekoľkými rokmi.

Vizitka:

Celé meno: Zuzana Šimkaninová
Prezývka: Lady Zika
Známa vďaka: Youtube tvorbe
YouTube: 249k odoberateľov
Instagram: 230k odoberateľov

Aktívna už od školy

Lady Zika, vlastným menom Zuzana Šimkaninová, sa tvorbe videí na YouTube venuje už naozaj dlho. Začínala na spoločnom kanáli s kamarátkou, kde občas pridali nejakú tvorbu. V roku 2015 začala pridávať videá na svoj vlastný kanál sama.

Jej popularita neustále stúpala dnes patrí medzi najvýraznejšie ženské YouTuberky na Slovensku. Zika študovala najprv na hotelovej akadémii v Poprade a neskôr prestúpila na filmovú školu v Košiciach, kde študovala už počas svojej aktívnej YouTube kariéry. Aktuálne žije v Prahe.

Tento koncept videí baví fanúšikov aj dnes, a preto v ňom Lady Zika pokračuje.

Úspešná v českej show

Lady Zika sa zúčastnila aj českej talentovej show Šéfik internetu, ktorej cieľom bolo nájsť nádejných budúcich YouTuberov. Ako Slovenka sa Zika dostala až do finále. Do súťaže sa prihlásilo až okolo 1500 zábavných videí.


Šokujúce sluchové ilúzie, ktoré ti zamotajú hlavu: Lady Zika ti ukáže, že ani tvoje zmysly niekedy nie sú neomylné


Porotou boli zabávač Ondrej Sokol, streamer Fatty Pillow a moderátor Ali. Zika svojou tvorbou jednoznačne zaujala a aj keď nevyhrala, súťaž jej nepochybne priniesla mnoho nových skúseností.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zika (@ladyzika.jpg),

Stará sa aj o Instagram

Medzi Zikine najpopulárnejšie formáty videí patrí „Čo keby Zika“, v ktorých túto vetu rôzne dopĺňala a natáčala krátke scénky. Okrem toho však točí aj videá o témach, ktoré sa jej zdajú dôležité, zaujímavé alebo zábavné. Na jej kanáli môžeš nájsť napríklad video o tom, ako si zvýšiť sebavedomie, o typoch záľub alebo rôzne vlogy a vtipné videá.

Okrem toho je pre mnohých pastvou pre oči aj Zikin Instagram, kde pridáva fotografie, na ktorých si môžeš všimnúť aj rôzne zmeny účesov. Okrem toho je plný farieb a veselosti, rovnako ako celé Zikino vystupovanie.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zika (@ladyzika.jpg),


Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

Zdroj: hashtag.sk, youtube.com/Lady Zika, kosice.dnes24.sk,
Odporúčame