Kto je LucyPug? Začínala ako hanblivé dievča pred kamerou, dnes je z nej známa YouTuberka s vlastnou značkou oblečenia

LucyPug

Kto je LucyPug? (Zdroj: facebook.com/lucypugnews)

#Cieľavedomá a tvorivá Bratislavčanka milujúca mopslíky, ktoré sú poznávacím znakom jej vlastnej značky oblečenia a doplnkov. Vždy a všade chodí v predstihu, neznáša ranné vstávanie, naopak miluje pukance a citróny. Aj napriek tomu, že je neuveriteľný stresman, vypracovala sa medzi najlepšie slovenské YouTuberky. Reč je o Lucii Hruškovej, známej pod prezývkou LucyPug.

Vizitka:

vlastným menom: Lucia Hrušková
známa ako: Lucy, LucyPug
dátum narodenia: 7. 11. 1995
mesto: vyrastala a žije v Bratislave
charakteristika:  natáča videá zamerané najmä pre ženské publikum,
má mopslíka Lili, ktorý sa nachádza aj v jej umeleckom mene a
vlastnú značku oblečenia LucyPug, pre ktorú si sama pripravuje dizajn
prvé video: PEČIEME COOKIES | Lucy with Gogo
YouTube: 531 000 followerov
Instagram:
792 000 followerov

2015: Prvé video

Kanál LucyPug, nazvaný podľa Luckinho obľúbeného psieho plemena, uzrel svetlo sveta v roku 2011 a pridávala naň predovšetkým vlogy, videá o móde a DIY videá. Prvé verejné video sa na jej kanáli objavilo však až 19. júla 2015, v ktorom si spolu so svojím priateľom Gogom upiekli špeciálne cookies. Práve on ju prehovoril, aby začala s vlastnou tvorbou na YouTube.

2016: (Nielen) recepty

Lucka sa pečenia nevzdala ani v nasledujúcom roku. Svojich fanúšikov naučila piecť medovníčky či mafiny, ba dokonca im ukázala aj recept na domáce nanuky. Do jej života v tomto roku pribudla aj nová láska, a to malý mopslík, ktorý sa pôvodne mal volať buď Blueberry, alebo Mia, no nakoniec dostal meno Lili. Lucka samozrejme nezanevrela ani na „babské“ videá, preto si vyskúšala make-up tutoriál v štýle Zombie looku.

 

2017: Vlastný merch

Ako každý známejší youtuber, tak aj Lucka má svoj vlastný merch. Výnimočný je najmä tým, že jeho dizajn si Lucka tvorí sama. Špecifickým znakom, podľa ktorého sa veľmi ľahko dá odlíšiť od ostatných youtuberských kolekcií oblečenia, je obrázok mopslíka.

2018: Diáre

Rok 2018 bol pre Lucku prelomovým najmä kvôli jej prvému diáru Každý rok má svoj príbeh, ktorý sa objavil na pultoch kníhkupectiev aj nasledujúci rok pod názvom Každý rok má svoj príbeh, tento bude ešte lepší. Úspech zaznamenala aj na svojom kanáli, kde sa čoraz častejšie začala objavovať aj Luckina YouTube kolegyňa a kamarátka Patra Bene. Neuveriteľných milión videní dosiahlo práve ich video, v ktorom vyrábali obrovský sliz.

2019/2020: Kariéra pokračuje

V súčasnosti sa Lucka aj naďalej venuje natáčaniu rôznych haulov, vlogov, let’s play videí či pokusov. Mimoriadne úspešným a zaujímavým videom bolo skúšanie luxusných šiat na maturitný ples z Aliexpressu. Tento rok nás vzala spolu s GoGom do ich bytu z The Sims série. Lucka nezaháľa a dennodenne sa prihovára svojím fanúšikom či už prostredníctvom Instagramu alebo svojho youtubového kanála. v tomto roku stihla pridať k diárom aj fotoknihu s názvom Každá spomienka má svoj príbeh.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucy🍐 (@lucypug),

2021/2022: Cestovanie po svete

Lucka v súčasnosti už dlhší čas nevydala žiadne video na Youtube, no s jej sledovateľmi udržiava kontakt a prihovára sa im najmä cez Instagram. Po rozchode s jej dlhoročným priateľom GoGom veľa cestuje a vďaka tomu stále prináša nápadité príspevky v podobe fotografií a reelsov z rôznych zaujímavých a ďalekých kútov sveta. Okrem iného sa venuje aj vlastnej značke a čoskoro od nej môžu jej fanúšikovia čakať rôzne novinky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucy🦋 (@lucypug)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucy🦋 (@lucypug)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucy🦋 (@lucypug)

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame