Kto je Cheryl DeLarge? Extravagantná kráska sa nebojí lámať predsudky, má účet aj na pikantnej sieti!

Kto je Cheryl DeLarge

Vieš, Kto je Cheryl DeLarge? (Zdroj: Instagram/cheryldelarge)

#O Cheryl DeLarge sme už párkrát písali. Ak sa teda pýtaš, kto to je, je čas aby si sa zoznámil s energickou bombou, ktorá na seba strhne pozornosť všade, kde sa objaví. Nájdeš ju na rôznych platformách. Okrem Instagramu aj na YouTube a za malý poplatok dokonca aj na OnlyFans!


Kto je LadyZika? Mladá youtuberka baví svojimi videami, na jej Instagrame nájdeš dokonalé fotky


Cheryl De Large je populárna influencerka. Časopis Forbes ju minulý rok dokonca zaradil do zoznamu Top 20 osobností slovenského internetu. Na svojom Instagramovom účte má takmer 70-tisíc sledovateľov a jej YouTube kanál sa hrdo pýši číslom viac ako 100-tisíc odberateľov.

Vizitka:

Celé meno: Cheryl Kindl
Prezývka: Cheryl DeLarge, Malibu Baby
Známa vďaka: Youtube tvorbe
YouTube: 111k odberateľov
Instagram: 64,1k sledovateľov

Jej meno je skutočné

Ako by si sa mohol domnievať, že možno vystupuje pod pseudonymom, nie je to tak. Jej meno je skutočne Cheryl a nachádza sa teda vo všetkých úradných dokladoch. Ak sleduješ jej videá a fotky tak vieš, že je poriadne dynamická a dominantná osoba. Preto ťa určite prekvapí, že je veľmi nízka. Ona sama sa prirovnala k svojim 12 ročným fanúšikom.

Cheryl je nesmierne sympatická najmä kvôli tomu, že sa nehrá na dokonalú postavu a neskresľuje ideál krásy len na vybraný typ človeka. Dokonca vo svojom videu priznala, že má druhý stupeň skoliózy, takže sa jej vytvára hrb a jednu nohu má kratšiu ako druhú.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🍒Cheryl Kindl (@cheryldelarge)

Koníčky, aké by si neuhádol

Cheryl mnohí poznajú ako priateľku populárneho youtubera Evžena, s ktorým už v súčasnosti netvoria pár. Práve on ju však priviedol k hraniu, presnejšie k World of Warcraft. Za to mu je mnoho fanúšikov vďačných, pretože Cheryl nájdeš aj na Twitchi. Zaujímavosťou je, že ju nepriviedol len k láske WoWku, ale aj k brokolici.

Aj napriek tomu, že pôsobí na rôznych platformách, sama o sebe hovorí, ako o introvertovi. Od ľudí si drží patričný odstup a rada trávi čas osamote. Tak ako jej povaha, aj jej hudobný vkus nie je extrovertný. Na jej Instagrame ju môžeš vidieť s platňami od Lany Del Rey a iných hudobníkov, ktorí rozhodne nepatria do mainstreamu.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🍒Cheryl Kindl (@cheryldelarge)

Nechce mať deti

Influencerka je známa svojimi nekonvenčnými názormi, ktoré sa často neradia do myšlienok väčšiny. V jednom zo svojich videí otvorila aj veľmi odvážnu tému. Otvorene priznáva, že nechce mať deti a ľudia jej to často dávajú pocítiť. Deti ju síce majú veľmi radi, ale Cheryl má na toto rozhodnutie svoje dôvody. Ak sa chceš o nej dozvedieť viac, určite si pozri niektoré z jej videí.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🍒Cheryl Kindl (@cheryldelarge)


Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

Zdroj: hashtag.sk, YouTube.com
Odporúčame