Kriman o sebe dáva opäť vedieť: Toto je oceán!

Nie tak dávno sme vás na Generácii rapu informovali o tom, že raper menom Kriman je pripravený tento rok o sebe dať výraznejšie vedieť. Nezaháľa a tvrdo pracuje na tom, aby si ho všimla širšia verejnosť. Najnovšie predstavuje skladbu menom Oceán, v ktorej sa možno nájdu viacerí z vás.

Kriman nám k jeho novému hudobnému počinu poskytol exkluzívne vyjadrenie. „Táto  skladba je moja srdečná záležitosť, som vdačný za inšpiráciu, Jing Jang. Ako tvrdí jeden špecifický človek, že vraj sme raz dole a raz na dne, uvidíme…,“ načrtáva tak, o čom sa v tejto piesni hovorí.

Kriman necháva okolo skladby Oceán mierne tajomno, čo je ale pre ľudí len a len dobre, pretože keby vyzradil celú myšlienku, oslovila by zrejme menší počet fanúšikov slovenského rapu a hudby celkovo.

O hudbu sa postaral Black Rose Beatz a musíme povedať, že v kombinácii s Krimanovým rapom sa jedná o veľmi zaujímavú skladbu. Ak bude tento mladý hudobný umelec pokračovať v nastolenom tempe, je veľmi pravdepodobné, že o ňom budeme písať na našom webe častejšie, ako tomu bolo doteraz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *