Neopodstatnená kontroverzia: Známu Američanku vyhodili z lietadla, mohol za to chýbajúci kus oblečenia

Pohodlie a tvoj komfort počas cestovania je najzásadnejším pointom (Zdroj: Freepik/freepik)

#Ak si pravidelným pasažierom aeroliniek tak určite vieš, že pohodlie a tvoj komfort počas cestovania je najzásadnejším pointom. V rôznych odporúčaniach na to, ako sa pripraviť na let nájdeš okrem iných super tipov najmä bod, ktorý hovorí o pohodlnom oblečení. Dáva to logiku, veď kto by sa chcel tlačiť v tesnom a nepohodlnom oblečení niekoľko hodín a v takých podmienkach? Táto mladá žena vzala odporúčanie o pohodlnosti po svojom. Oplatilo sa jej to?

Pohodlie sa ti nemusí vyplatiť

Niet pochýb o tom, že absolvovanie dlhého letu je otrava. Preto sa väčšina ľudí snaží si ho čo najviac spríjemniť. Ak si niekedy letel, určite si vsadil najmä na pohodlné oblečenie. Tlačiť sa na malom priestore s cudzími ľuďmi, riešiť prípadné zdravotné ťažkosti zo zmeny tlaku v kabíne či nevychované decká, ktoré robia bordel nie je nič príjemné.

Svoje vie o tom aj americká Djka Lisa Archbold, ktorá sa rozhodla si túto frašku v oblakoch urobiť podľa seba. Dbala o svoj komfort a preto sa rozhodla, že na palubu lietadla príde v maximálnej pohodlnosti – nechala doma podprsenku. Spočiatku si myslela, že si to nik nevšimne, no napokon ju to stálo vyvedenie z lietadla.

Podelila sa o svoj incident

Samozrejme, nič nenechala tak a o svoj nepríjemný zážitok, ktorý zažila pred letom zo Salt Lake City do San Francisca sa podelila na svojej sociálnej sieti.

 „Vyhodili ma z letu, lebo som nemala podprsenku. Letuška počkala, kým sa celé lietadlo usadí, potom mi povedala, že sa chce so mnou v súkromí porozprávať a vyviedla ma z lietadla ako kriminálnika,“ stálo v poste na jej profile na platforme X.

Verejnosť je pohoršená

Príspevok sa stal okamžitým virálom. V tomto prípade však nezískala podporu sledovateľov. Tí jej skôr „dopriali biedu“ a postavili sa na stranu leteckej spoločnosti. „Keď má tričko, pod ktorým všetko vidno, majú právo vyhodiť ju. Veď dostala aj šancu zahaliť sa,“ uviedla jedna užívateľka. „Ľudia v poslednej dobe zabúdajú, že na svete nie sú sami. To je jedno, že to je lietadlo – stále je to verejná doprava, ktorá má určité pravidlá,“ stálo v inom komentári.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Virálne video na TikToku rozprúdilo diskusiu: Užívatelia diskutujú o mesiacoch v roku, zamyslel si sa nad tým niekedy tiež?

Podľa pravidiel spoločnosti Delta Airlines majú byť ženy zahalené a odev, ktorý mala americká hudobníčka je neprípustný. Údajne bola Lise navrhnutá možnosť, že môže zostať, ak si oblečie ďalšiu vrstvu, no ona to mala odmietnuť. Aj napriek tomu, že na sebe mala takmer priehľadné biele tričko. „Bola som oblečená ako malý chlapec vo voľných nohaviciach a tričku. Nechápala som, o čom hovorí,“ tvrdí.

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame