Kontroverzná Cardi B vyhrala súd, ktorý ju mohol pripraviť o jej prvý album

Kontroverzná Cardi B vyhrala súd, ktorý ju mohol pripraviť o jej prvý album (Zdroj: Unsplash.com/ Clay Banks)

#Pri tvorbe obálky na album sa speváci snažia zanechať akýsi svoj rukopis. Keď sa pozrieš na obálky slovenského Elánu bez toho, aby tam bol názov, vieš, že ide o Elán. Tak je to aj v zahraničnom trhu a fantázií sa medze nekladú. Čo ak sa, ale postupom času ľuďom znepáči tá obálka a príde na rad žaloba? Tak práve to sa stalo americkej raperke.

Raperka Cardi B, vlastným menom Belcalis Marlenis Almánzar, je na americkej hudobnej scéne už od roku 2015. Svoj prvý album nazvala Gangsta Bitch Vibes Music vol. 1., a práve kvôli nemu sa tento týždeň stretla s Kevinom Michaelom Brophym na súde. Možno ti toto meno nie je známe. Nečudujem sa, ide totiž o model pre tatérov. Práve ten ju pritom zažaloval za duševnú ujmu, kvôli tomu, že jeho tetovanie na chrbte sa zobrazilo v chúlostivej situácii na obálke albumu. Informoval o tom aj portál Reuters.com. 

Kevin Michael Brophy ale nie je na obálke, nie je tam dokonca ani priamo jeho chrbát s tetovaním. Je tam len tetovanie, ktoré má aj práve on. Na obálke je samotná Cardi B, ktorá sedí vzadu v aute s fľašou piva a pozerá sa priamo do kamery. No a medzi nohami raperky je muž, presnejšie jeho hlava, s tetovaním na chrbte. Práve preto v roku 2017 podal Kevin žalobu. Vyzerá to, ako keby on bol tým, ktorý Cardi B na obálke robí orálny sex.

Ako sa sám Brothy vyjadril, niekedy svoje tetovanie považoval za kus Michelangela, teraz ho považuje za ohavný a nechutný kus. ,,Byť otcom dvoch detí a oddaným manželom a zároveň mužom viery je to v rozpore so všetkým, za čím stojím, a nikdy by som sa na niečo také nepodpísal.“ vysvetľuje, keďže stále sa nájdu ľudia, ktorí si myslia, že je on na obálke. Kevin žiadal o 5 miliónov dolárov za porušenie autorských práv a ujmy na duševnom zdraví.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Anglický Liverpool: Stane sa mestom úspešných a šikovných spevákov!

Súd, ale konečne 21. októbra rozhodol o tom, že Cardi B nezneužila tetovanie muža. Sama sa ohradila, že ide o stavebný blok celého vizuálu, a že nebolo použité ani celé jeho tetovanie, ale len jeho časť. Dokonca poukázala aj na inú rasu modela z obálky, a že sa vôbec nestotožňuje s Brophym. Napriek prehre si po súde potriasli rukou a nekomentovali rozsudok poroty.


Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

Zdroj: hashtag.sk, reuters.com
Odporúčame