Kontrafakt si dáva záležať: Videoklipy k novému albumu sú originálne!

Fanúšikovia sa koncom uplynulého kalendárneho roka nevedeli dočkať nového albumu legendárnej skupiny Kontrafakt. Ego, Rytmus aj Anys nesklamali, album Real Newz mnohých prekvapil. Samozrejme, niektorých pozitívne a iných negatívne, ale nikdy sa nedá vyhovieť všetkým.

Ako sme už mohli vidieť počas Egovho albumu Precedens, aj teraz si tento raper so svojimi spolupracovníkmi dal záležať na videoklipoch k jednotlivým skladbám. Pribúdajú postupne a bude ich časom viacej, ale tie, čo sú von, môžeme zatiaľ označiť za kvalitné a originálne.

Aby sme boli úprimní, nič iné sa ani nedalo čakať, veď keď Kontrafakt po tak dlhej dobe začal tvoriť, nikto nemohol čakať, že von pôjde niečo odfláknuté alebo nedokončené.

Najprv vyšiel videoklip k skladbe IDEME DNU. Na prvé počutie tento track zaujme málokoho, ale garantujeme, že čím viac ju budete počúvať, tým viac sa vám dostane pod kožu.

Nasledovala skladba NEVIDITELNEJ, kde sú okrem Ega a Rytmusa aj Calin a Viktor Sheen. Tento track má už takmer štyri milióny pozretí a na celom albume Real Newz patrí medzi najpopulárnejšie.

Vizuál dostala aj skladba SI SA NAMOTAL, ktorá upútala prakticky na prvý pohľad. Na YouTube je aj track MESIAC, v prípade tejto skladby sa ale o videoklipe hovoriť nedá.

Ďalší klip z albumu Real Newz, ktorý uzrel svetlo sveta je číra šialenosť (v pozitívnom zmysle slova) menom JLo. Chalani z KF spolu s ostatnými mladými rapermi sa na videu poriadne odviazali. Toto vás určite bude baviť, predovšetkým, Rytmus vás prekvapí.

Pred pár dňami sme sa dočkali ďalšieho videoklipu, k skladbe POCITY, na ktorej hosťuje raperka Sima a môžeme povedať, že aj v tomto prípade sa jedná o podarenú spoluprácu. Kontrafakt počúvaný album posúva videoklipmi ešte viac vpred.

Tešme sa na to, čo bude ďalej.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.