Kontrafakt bude mať v O2 Aréne pódium za 700-tisíc eur! (VIDEO)

Kontrafakt kf ako rolls

Kontrafakt (zdroj: @DONFANTASTICKYPESS)

#Koncert, aký slovenský (a ani český) rap ešte nezažil. Takto by som opísal event, ktorý sa bude konať 23. 09. 2023 v pražskej O2 Aréne. Chlapci z Kontrafaktu sú zárukou toho, že prinesú vždy niečo nové a chcú inovovať v každom smere. Či už sú to albumy, single, videoklipy, dokumenty, merch či mnoho iného, takmer vždy to boli oni, ktorí priniesli na scénu niečo nové. Inak to nebude ani pri koncerte v O2 Aréne.

Ako chalani rapujú v tejto videopozvánke, od malých klubov sa dostali do Hant arény, Lucerny, menších štadiónov až teraz, po obrovskú O2 arénu, kde oslávia spoločne vznik skupiny Kontrafakt. Fanúšikov bude čakať špeciálny stage vo veľkosti 8-poschodovej bytovky. Môžete sa teda tešiť na show, na ktorú nikdy nezabudneš, to ti určite garantujem. Neveríš? Čekni si video nižšie.

Obrovské ledky, svetlá, pyrotechnika, rôzni hostia, masívne objekty, ktoré sa budú pohybovať v priestore nad fanúšikmi, a samozrejme, skladby, ktoré sú aj zo starších albumov. To všetko a omnoho viac ťa čaká na tejto jedinečnej show, ktorá bude trvať určite cez 2 hodiny. O špeciálny custom made stage sa postará Martin Hruška, ktorý má dlhoročné skúsenosti so stavaním stage-ov.

Vo videu hovorí o svojich skúsenostiach a priblíži ti, ako tento projekt vznikol a čo všetko sa musí urobiť, aby sa dal vôbec zrealizovať. Niektoré časti stage-u sa budú nosiť z viacerých krajín v Európe, čo je celkom úlet. Rovnako aj výsledná suma tohto veľdiela, ktorá vyšla už teraz na 20 miliónov českých korún, čo je približne viac ako 700-tisíc eur. Snáď ti je jasné, že táto suma sa nikdy nezaplatí z lístkov, takže nielen ja, ale aj ty by si mal oceniť, koľko peňazí do tohto projektu Kontrafakt investuje a chce urobiť ďalší posun (nielen) v slovenskom rape.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Ego robil porotcu vo väzení: Do ilavskej Superstar sa zapojilo 20 trestancov (FOTO)

Ak sa už nevieš dočkať, určite ti odporúčam, aby si si kúpil/a lístok do pražskej O2 Arény už teraz, predsa len, ide o najveľkolepejší rapový koncert, aký kedy Slovensko a Česko zažilo. Myslím si, že sa to bude odohrávať ešte pred vydaním Rytmusového sóla, takže tam určite zaznie aj nejaká nová informácia o albume (aspoň dúfam). Lístky si môžeš kúpiť na Ticketportali. P.S.: Poponáhľaj sa, aby sa ti ušlo. Ževraj sa lístky predávajú ako teplé rožky.

Odporúčame