Konex sa s tebou porozpráva aj odfotí: Ktorý track z albumu je najlepší?

Približne rok po tom, čo Konex odišiel z českého labelu Milion Plus a dal sa na sólovú kariéru, môžeme konštatovať, že ako interpret rastie. Aktuálne je autorom albumu Supernova, ktorý je medzi fanúšikmi doposiaľ veľmi populárny a očakáva sa, že v tomto kalendárnom bude patriť medzi slovenských rapových interpretov, o ktorých sa bude hovoriť veľmi veľa. Vzhľadom na to aký je aktívny a koľko toho robí, rozhodne si to zaslúži. 

Konex sa pred pár dňami prihovoril svojim fanúšikom na sociálnej sieti Instagram, že sa ich pýtal, ktorý track z albumu SUPERNOVA budú opakovane počúvať celé leto a celkovo, aké majú plány. Ak vás to zaujíma, určite si tento príspevok pozrite, pretože sa pod ním strhla celkovm zaujímavá a v momentoch aj milá diskusia. Konex postupne zverejňuje tracky z nového albumu na YouTube, kde sa dostanú k veľkému počtu ľudí, pričom zatiaľ môžeme konštatovať, že medzi tie najpopulárnejšie patrí jeho spolupráca so Separom, ktorá nesie rovnaký názov ako samotný album. Niet sa čo čudovať, je to kombo, ktoré ľudia chcú počuť.

A tento piatok Konex zvoláva ľudí, ktorí majú záujem na meet & greet s ním v hlavnom meste Slovenska v Bratislave od 16:00-19:00 v priestoroch resell obchodu Flace na ulici Mickiewiczova 4. „Budeme mať so sebou na predaj SUPERNOVA CDs, nový aj starý merch. Dojdi si po fotku, nakúpiť a pofeliť. Teším sa na vás,“ napísal na svojom instagramovom profile. Vzhľadom na to, že popularita Konexa rastie naozaj veľmi rýchlo, očakáva sa, že fanúšikov na tejto akcii nebude málo.

Konexov krok opustiť Milion+ bol v minulom kalendárnom roku naozaj diskutovaný a viedli sa o ňom polemiky, ale ako sa zatiaľ ukazuje, interpret urobil dobre, pričom jeho veľkou devízou je, že texty len nerapuje a nepíše, ale hudbu taktiež tvorí. Je talentovaný, vie čo robí a smer jeho cesty je nastavený správne. Budeme ho sledovať aj naďalej. Dodajme, že na svojom profile na sociálnej sieti Instagram má približne 88,6 tisíc fanúšikov, čo je číslo, ktoré rozhodne nie je na zahodenie. Ak si udrží aktuálne nastolený trend, čoskoro pokorí aj pomyselnú magickú hranicu 100 tisíc followers. Je to iba otázka času.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Ego zverejnil klip k jednému z TOP songov roka (VIDEO)

Foto: Konex, profil na Instagrame Konex

Odporúčame