Ego zverejnil klip k jednému z TOP songov roka (VIDEO)

ego

Ego vydal počas prebiehajúceho leta hneď dva sólové albumy. Prvý nesie názov PROTOTYPES, druhý POHODA a v oboch prípadoch sa jedná o naozaj kvalitné hudobné projekty. Teraz sme sa dočkali nového klipu. 

Ego sa kamaráti s originalitou

Ako urobiť klip, aby zaujal? Ego, ktorý má toho v SK rape za sebou až-až, prišiel s videoklipom, ktorý je opäť vo svojej podstate originálny a keď si ho pozriete celý, zhodnotíte, že vás ani zďaleka nenudil. To je jeho veľká výhoda, klipov má naozaj dosť, no stále vie priniesť niečo nové. Včera vyšiel vizuál k skladbe „Jar Leto Jeseň“, ktorý patrí na CD PROTOTYPES. Z tohto albumu sme zatiaľ videli jedno video, konkrétne k songu „SME S5″. Aj vtedy sa jednalo o klip, ktorý spĺňal aj náročné hodnotenia.

⇒ Egove albumy a merch si vieš KÚPIŤ TU

Rôzne prestrihy, hra s kamerou, okolie Bratislavy, fashion či rodina. Novému videoklipu nechýba naozaj nič. Ego zarapoval, Coder vytvoril beat, o réžiu a kameru sa postaral Jozef Benedik, o strih, kameru a VFX zas Martin Remeň. Dodajme, že videoprodukcia pochádza od Divine Pictures a dron mali na starosti Matej Martinec a Martin Rinčo.

⇒ Egove albumy a merch si vieš KÚPIŤ TU

Schválne spomíname všetkých, pretože si zaslúžia shout out za kvalitnú prácu, ktorú odviedli. Pevne veríme, že ďalšie videoklipy od Ega sú na ceste, pričom v našom ponímaní patrí song „Jar Leto Jeseň“ medzi tie najlepšie, ktoré počas tohto kalendárneho roka zazneli v SK rape.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Youtube/„Jar Leto Jeseň“

 

Odporúčame