Konex sa chystá zbúrať s novým albumom Banskú Bystricu: Príde aj Kamil Hoffmann

Konex vydal tento nový rok svoj ďalší sólový album s názvom Supernova a aktuálne prebieha tour k tomuto CD, pričom treba dodať, že z toho, čo sme doposiaľ videli, jedná sa o skutočne kvalitné shows, na ktoré si ľudia nachádzajú cestu skutočne vo veľkých davoch. Najbližšie Konex vystúpi v Banskej Bystrici a malo by sa mať na čo pozerať.

Banskobystrický Urban Spot zažije už 14.augusta Konexov koncert, pričom interpret potešil svojich fanúšikov na sociálnej sieti tým, že oznámil, že príde špeciálny hosť, ktorým nebude nik iný ako jeho výborný kamarát Kamil Hoffmann, slovenský rapper z českého labelu Milion Plus. Všetci vieme, že keď sú Konex a Kamil pokope, ľudia sa nenudia, práve naopak. Veď nie je to tak dávno (konkrétne rok 2019), kedy spoločne vydali album Corretto a z tohto CD si ľudia idú veci dodnes.

Nový Konexov album Supernova má v sebe aktuálne rapperove myšlienky, zvuky a v neposlednom rade kvalitných hostí, ktorí celé CD posúvajú ešte o niečo ďalej. Teraz vám pripojíme, ako to vyzeralo na Konexovom na doposiaľ predposlednom koncerte, ktorý sa uskutočnil počas uplynulého víkendu v Bratislave. Následne ste ho mohli vidieť v českej Plzni.

A z toho, čo Konex napísal na Instagram, tento víkend v Banskej Bystrici sa ľudia môžu tešiť na jeho novú show.

Foto: Konex, profil na Instagrame Konex

Odporúčame