Kedy budeme počuť album Egotron? Ľudia sú netrpezliví, Ego nestráca pohodul

Aj my sme viackrát v našich článkoch písali o tom, že koncom júla vychádza nový Egov album Egotron. Koniec júla máme teraz a Egov nový album Egotron, … nevyšiel. Teda, zatiaľ nevyšiel. Niektorí priaznivci sú už netrpezliví a polemizujú, že Ego nestíha, respektíve vytvárajú rôzne stories o tom, prečo CD Egotron ešte nie je vonku, aj keď boli domnienke, že po 21.júli sa ho už dočkajú. Nuž, je možné, že došlo k určitému nedorozumeniu, čo sa komunikácie týka.

Skutočne, z dostupných informácií si väčšina z nás či z vás myslela, že koncom júla už bude Egotron v našich zariadeniach a budeme ho počúvať. Ego sa ale bráni miernej kritike a tvrdí, že on presný dátum nepovedal, pričom na pravde by sa nemali zakladať ani informácie, že by nestíhal, prípadne narýchlo dokončoval svoj druhý sólový album.

Kto Ega už určitý čas sleduje vie, že na všetkom, čo robí si dá záležať a radšej by to nevydal, ako keby to nemalo byť na sto percent. Z toho, čo je momentálne známe vieme, že von sú dva tracky – Trollin a Doug Demuro, ku ktorým sú dostupné aj videoklipy. Okrem toho, na CD by mal byť aj čisto medzinárodný track a objaviť by sa tam mali aj Rytmus, Samey, Gleb, Zayo a Dalyb.

Mierny shout out svojmu dlhoročnému kamarátovi a kolegovi dal na sociálnej sieti Instagram Rytmus, keď napísal, že „Chief Rocka coming soon“ a označil tam Ega. Z príspevkov a stories, ktoré sme mali možnosť vidieť, Ego v tomto období točil spolu s ďalšími (minimálne) jeden videoklip.

Tak či onak, nový album Egotron by mali ľudia mať, aj tí, čo si ho predobjednali. Teda, hlavne tí, najneskôr o niekoľko týždňov, a teda približne v polovici augusta. Momentálne nevieme, či sa to bude posúvať alebo nie, ale jedno je isté – keď to bude von, tak môžete vziať jed na to, že Ego bude s konečným produktom spokojný a stotožnený.

V dlhodobom horizonte je už tých niekoľko týždňov či približne mesiac nepodstatných, ale konečný produkt môže ešte poriadne nabrať na kvalite. Na druhej strane chápeme, že ľudia sú netrpezliví a nevedia sa dočkať.

Foto: Ego, Instagram ilustračné

Odporúčame